Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır Kaç Günde Etki Eder?

Tarihi açıdan oldukça eskiye dayanmakta olan büyülerden en çok araştırılan ve en çok merak edilen konu ise geri getirme büyüleri olup, bu büyüler çeşitli yöntemler ile yapılmaktadır. Geri getirme büyülerinin yapılış amaçları genellikle terk eden sevgiliyi geri getirme, ayrılan eşi geri getirme gibi şekillerde değişmekte olup, yapılış amaçlarına göre büyü çeşitleri de değişkenlik göstermektedir.

Bazı zamanlar da geri getirme büyüleri oğlumu evine geri getirme büyüsü, damadımı evine geri getirme büyüsü gibi değişik amaçlar ile de yapılmaktadır. Yapılışı ise tamamen amacına göre değişse de genellikle geri getirme büyüsü aşk büyüleri kategorileri arasında yer almaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır konusunda yukarı da belirttiğimiz üzere yapılış konusu amacına göre değişmektedir. Fakat insanlar tek başlarına internetten elde ettikleri bilgiler ile geri getirme ya da farklı büyüler yapmak isterler. Bu durum oldukça yanlış olup, bunun nedeni ise yapılışı kesinlikle bilen kişilerden destek alınarak uygulanmalıdır.

Çünkü büyüler de önemli olan yapılış aşamalarının doğru ilerlemesi olduğu gibi aynı zaman da tılsımlı sözcükler de oldukça önemli bir konudur. Bu aşmalarda ve tılsımlı sözcükler de yapılan her bir hata büyünün ters tepmesini sağlayabildiği gibi sizin zarar görmenizi de sağlayabilir. Bunun için oldukça dikkatli olunmalı ve gerçek anlamda bilen kişilerden destek alınması gerekmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Geri getirme büyüsü kaç günde etki eder konusu da oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Fakat geri getirme büyüsü etkisi, kısa sürede etki etmediği gibi bazı büyülerde hemen etkisini göstermeye başlar. Bu tamamen yapılan büyü ile alakalı olup, tamamen buna göre de değişmektedir. Geri getirme büyüsü etkisi genellikle büyü tamamlandıktan sonra yavaş yavaş etki etmeye başlar ve zamanı geldiğinde tam anlamı ile etkisini vermektedir. Eğer büyüde hata yok ise çok fazla uzun sürmez. Bu tamamen yapılan büyü ve medyuma göre değişmektedir.

2 Replies to “Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır Kaç Günde Etki Eder?

  1. Eşim bundan 1 aya yakın süre önce beni 3 çocumu dışarı attı ve yeni sevgilisi ile emeğim olan evde yaşamaya başladı. Eşimi ve evimi geri istiyorum bana geri getirme büyüsü fayda eder mi nasıl yaptırabilirim size nasıl ulaşırım hocam dönüş sağlarmısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir