Gece Büyüsü

Büyülerin hepsinin farklı yapılış amaçları ve yapılış şekilleri vardır. Her büyünün etkisi kişi üzerine bu yüzden farklı olur. B u büyülerden biri de gece büyüsüdür. Gece büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür ve kara büyüler arasında yer alır. Bu büyü genelde kişinin kontrolünü ele almak için yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi kendi ile ilgili konularda kararlar alamaz. Artık kişinin hayatı kötü yönde ilerlemeye başlar. Gece büyüsü bu yüzden çok kuvvetli ve aynı zamanda tehlikeli bir büyüdür. Gece büyüsünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum büyüyü ruhani varlıkları kullanarak yapar. Bu yüzden bu tarz büyüleri yapmaya kalktığınızda size ruhani varlıklar musallat olabilir.

Gece Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gece büyüsü 7 gece boyunca tekrar eden oldukça zor bir büyüdür. Büyünün başlangıcı için dolunay beklenir. Dolunay olan bir gece medyum ruhani varlıkları kullanarak büyüyü yapmaya başlar. Aynı ritüel 7 gece boyunca her gün devam eder. Büyü yapılırken 42 kez büyü yapılacak olan kişinin ismi tekrar edilir. Bu şekilde büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan 42 gün sonra kişi tamamen büyünün tesiri altına girecektir. Büyünün etkileri yavaş yavaş kişi üzerinde görülmeye başlar. Kişi ilk olarak sürekli yavaş hareket etmeye başlar ve sürekli bir uyku hali mevcuttur. Kişide giderek depresyon belirtileri gözükmeye başlar ve kişi insanlardan uzaklaşacaktır. Ayrıca kişinin davranış değişikliği yüzünden çevresine de kimse kalmayacaktır. Bu yüzden kişi giderek büyü yüzünden yalnızlaşmaya başlar. Gece büyüsü kişinin tamamen hayatını etkileyen çok güçlü bir büyüdür.

Gece Büyüsü Tesir Süresi

Gece büyüsü çok güçlü bir büyü olsa da belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Gece büyüsü yeniletilmesi için mutlaka gene aynı medyuma gidilerek aynı ritüellerin yapılması şarttır. Bu ritüeller uzun sürdüğü için büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyü yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir