Posted in: Ayırma Büyüleri

Evlileri Ayıran Büyüler

Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü

Daha önceki yazılarımızda kara büyülerden bahsetmiştik. Bu kara büyüler arasında en tehlikeli ve en çok rağbet görenler arasında evlileri ayırma büyüleri göze çarpmaktadır. Böylesine bir büyünü neden kara büyü olduğunu yazımızın devamında sizlere anlatacağız. Ancak öncesinde evlileri ayıran büyüler hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Mutlu bir evliliği olan, çocukları ile huzur içinde aile birliğine önem veren evli çiftler başkalarının büyü yaptırması ile birlikte bu mutluluklarına gölge düşürürler. Eğer birisi evli olan bu çiftleri ayrılması için büyü yaptırırsa eşler aralarında huzursuzluk çıkmasının önüne geçemezler. Sürekli anlaşmazlıklar, sorunlar, aşılamayan problemler, tartışmalar, şiddet, kavga, eşlerden birisinin evi terk etmesi, maddi sorunlar, eşlerin aileleri ile olan sorunlar baş göstermeye başlar. Daha sonrasında ortaya çıkacak sonuç ise açıkça ayrılık olacaktır. Evlileri ayıran büyülerin birkaç çeşidi bulunmaktadır.

41 Dikiş ile Evlileri Ayırma Büyüsü

Medyumlar kendilerine has yöntemlerle büyü karışımları oluştururlar. Bunlardan birisi de 41 adet dikiş atarak yapılan ayırma büyüsüdür. Çok etkilidir ve kısa bir sürede etkisini gösterir. Belirtileri çok gizlidir. Kolaylıkla eşler üzerinde büyü olduğunu anlamaz. 41 dikiş büyüsü nasıl yapılır ile ilgili detaylar ise bir bez bebek üzerine yapılan 41 adet siyah iplikle atılan dikişlerden ibaret olmaktadır. Bu sadece %5’lik bir kısmıdır. Dualar edilmesi, tılsımlı sözcükler ile beslenmesi, büyü elde edildikten sonra ne yapılacağına dair bilgiler medyum tarafından bilinmektedir. Bu yöntemle eşlerin ayrılmasını talep ettiğiniz sürece ortalama 40 gün içerisinde ayrılık gerçekleşebilmektedir. 41 dikiş büyüsü ile ayırma çok riskli büyüler arasındadır. Eğer medyum yanlış şeyler yaparsa kişilere musallat olan cinler veya kabuslar, korkular gelebilir. Bu durumda hangi medyum ile çalışacağınıza iyi karar vermelisiniz. Her zaman dediğimiz gibi vefklerden yardım almanız daha hayırlı olacaktır.

Mum ile Evlileri Ayırma Büyüsü

Mum büyüleri genel olarak kara büyüdür. Eğer bir mum kullanılarak herhangi bir büyü yapıldığına şahit olursanız eğer biliniz ki yapılan niyet birilerini ayırma üzerinedir. Yani evlilerin ayrılması, nişanlıların ayrılması veya sevgililerin ayrılması gibi düşünebilirsiniz. Dikiş büyüsüne göre ikinci kuvvetli ayırma büyülerinden birisidir. Mumların ipleri, renkleri, damıtılması gibi süreçlerle yapılabilmektedir. Medyum öncelikle mum üzerine ayrılması gereken kişilerin isimleri yazar. Daha sonrasında mum yakılarak ortasına kadar gelmesi beklenir. Ortasına kadar geldikten sonra geriye kalan ip çıkarılır ve ipe düğüm atılır. Sonrasında elbet de yapılan iş süreçleri bulunmaktadır. Kısa sürede evlilerin ayrılmasına vesile olan bu büyü de tehlikeli kara büyüler arasında yer aldığı için çok dikkat edilmesi gereken bir büyüdür. Kolaylıkla üzerinde büyü olduğu anlaşılmaz. Rabıta bakımı ile ortaya çıkabilen mum büyüleri önlenmez ise ayrılık kesin olur.

Domuzyağı Büyüsü ile Evlileri Ayırma

Özellikle domuz yağı kullanılarak yapılan büyülere tereddütsüz kara büyüler diyebiliriz. Evlileri ayırmak için domuz yağı büyüsü kullanımı çok yaygındır. Sadece islam dininde yapılan bir büyü değildir. Yahudilerin de domuz yağı büyülerine büyük ilgi duyduklarını dile getirebiliriz. 30 gün kadar kısa bir sürede evli insanların ayrılmasına vesile olan bu büyü çok bilgiye sahip medyumlar tarafında yapılmaktadır.

Evlilerin Ayrılması İçin Diğer Büyüler

Kara büyü yaptırarak evli insanları ayrılmasını istiyorsanız sizleri bu büyüleri yaptırmadan önce çok düşünmelisiniz şeklinde bilgilendirmek isteriz. Böylesine kara büyüler çok tehlikelidir ve kişi ya da kişiler fiziksel veya ruhsal olarak bu büyüden etkilenebilirler. Soğutma vefkleri, ayırma vefkleri gibi işlemlerden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Evli Çiftleri Ayırmak

Ayırma büyüleri evli çiftlerin bile ayrılmasını sağlar. Bu büyüler sayesinde çiftlerin arasına soğukluk girer ve bu yüzden kişiler artık tamamen birbirlerinden nefret edecek boyuta gelerek ayrılma kararı alırlar. Bu büyü yöntemi güçlüdür ve etkisini de kısa zaman da gösterir. Özellikle kişilerin birbirlerine karşı olan davranışları değişir. Artık yaptıkları her şey gözlerine batacak ve birbirlerine katlanamayacak duruma geleceklerdir. Bu şekilde büyü yöntemini kullandığınız da evli çiftlerin ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Evli çiftleri ayırmak için en çok tercih edilen ve en kuvvetli ayırma büyüsü domuz yağı büyüsüdür. Geçmişte de bu büyü yöntemi bu amaçla çok fazla tercih edilmiştir. Gücü çok büyük olduğu için tehlikeleri de vardır. Kendinizi bu büyü tehlikelerinden korumak için medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü yaptığında sizi de olumsuz etkilerine karşı korur.

Comments (6) on "Evlileri Ayıran Büyüler"

  1. Kısa zaman önce sevdiğim kız başka bir erkekle evlendi. Ama isteyerek evlenmediler kızın gönlü bendeydi babası da çocuğun durumu iyi olduğu için kızı bana değil ona verdi. Ben artık ne yapacağımı bilemiyorum. Evlenmelerine engel olamadım. Ayrılmalarını istiyorum sevdiğim kıza kavuşmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum derken bu yazıya rastladım. Gerçekten büyü işe yarar mı bilmiyorum hiç denemedim ama işe yarayacaksa denemeye hazırım. Bana medyum önerir misiniz*

  2. Benim gittiğim bir medyum var ama kendisi bana büyünün zararlarından bahsetti ve büyü yerine celb yapıyor. Büyü yaptırmak yerine siz de celb yaptırabilirsiniz. Celbin kişiye bir zararı yoktur ve büyü ile aynı etkiyi gösterir. Kısa zaman da amacınıza ulaşacaksınız. Bunun için medyum burak hocaya gidip ayırma celbi yaptırmak istiyorum diyebilirsiniz. Medyum burak hocaya 0553 371 89 94 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemen size geri dönüş yapacak ve derdinize derman olacaktır.

  3. Sevdiğim kızı babası sırf bana vermemek için gitti sevmediği biriyle evlendirdi. Şimdi kız da mutlu değil bende. İstiyorum ki bir an önce ayrılsınlar. Kızın kocası ondan soğusun boşansınlar bende sevdiğim kıza kavuşayım. Bu büyü yöntemini denemek istiyorum ama kime gitmem lazım biri bana yardımcı olsun lütfen.

  4. Sevdiğim kızı babası sırf bana vermemek için gitti sevmediği biriyle evlendirdi. Şimdi kız da mutlu değil bende. İstiyorum ki bir an önce ayrılsınlar. Kızın kocası ondan soğusun boşansınlar bende sevdiğim kıza kavuşayım. Bu büyü yöntemini denemek istiyorum ama kime gitmem lazım biri bana yardımcı olsun lütfen.

    1. Kardeşim bence medyum Burak hocaya git o sana yardımcı olacaktır. Ben de böyle bir durumla karşılaştım ama medyum Burak hoca sağolsun derdime derman oldu, vekf ile benim işimi çözdü. Sana numarasını vereyim 0553 371 89 94 bu numaradan ara mutlaka ulaşacaksın.

  5. Bnm kızım hiç istemedğim bi adamla evlendi adam bundan hem on yaş büyük hemde serseri tipli biri kumar desen var içki desen var ne arasan var kıızma çok dedim zamanında yapma etme diye ama küçktü tabi o zmanalar dinlemedi hiç bizi bika ç ay önce kızıma bi gideym bakaym napıyo dedim kağıyı açmadı şüphelendim kesin bişiy oldu dedim mğer komşları söyledi damat bunu çok kötü dövmüş dedm polise haber verseydnz ama herkes korkuyo damttan bişiy yapamıyolarmış bnede kendm gittim polise şikayet ettm aradan bikaç gün geçti kapı çaldı bi baktm damat elinde bıçak beni tehdit ediyo çok korktm tabi ama bişy ypamadı neyseki bende bi çare bulup bunları ayrıamam lazım dedim bizim komşuya gittim durumumu anlattm oda bana celb yaptıralım dedi bildiği iyi bi medyum varmış oan gittik evlilieri ayırma celbi yaptırdım bu celb bi kaç ay anca etki ediyomuş neyse dayancaz artık dedim napalım başka da zaten çarem yoktu ki celbi yaptırdık bekledim tam üç ay sonra etki etti bizim kız bigün eve gldi biz boşanıyoruz diye oh dedm rahat bi nefes aldım damat kızın peşini bırakmş kendi açmş davayıda şimdi kızım bnem yanımda çok mutluyuz valla iyi ki de celbi yaptırmışım komşım sağolsun iyi bu akılı vermş bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir