Posted in: Muhabbet Büyüsü

Eşler Arası Muhabbeti Çoğaltma Büyüsü

Bu yazımızda sizlere eşler arası muhabbeti çoğaltma büyüsü hakkında detaylar vereceğiz. Ancak öncesinde muhabbet büyüsü nedir, ne işe yarar gibi merak edilenleri gidermek üzere birçok medyum sitesinden aldığımız kayak bilgilerle sizleri buluşturmak istiyoruz. Öncelikle muhabbet büyüsü eşler arasında, iş arkadaşları arasında, işverenle çalışan arasında, sevgililer arasında ve aile içi geçim arasında yapılan bir büyüdür. Muhabbet büyüsü ikili ilişkileri düzenleyen bir büyü çalışmasıdır dediğimiz zaman tam olarak ne işe yaradığını ve nerelerde kullanılır gibi sorulara mantıken bir fikir yürütebilmektesiniz diye umuyoruz.

Muhabbet Büyüsü ile Sevgi Büyüsü Arasındaki Fark

Muhabbet büyüsü genel olarak sevgi büyüsü olarak da anılır. Büyüler hakkında pek fazla detaya sahip olmayan insanlar sevgi büyüsü ile muhabbet büyüsünün farklı aşamalara hizmet ettiğini düşünüyor olsa da büyü yapan medyumlar bu şekilde düşünmezler. Örneğin siz bir medyuma muhabbet büyüsü yaptırmak istiyorum demenize istinaden medyum kişi sevgi büyüsünden bahsederse o an yadırgamamanızı öneriyoruz.

Muhabbet Büyüsünü Kimler Tercih Eder?

Evli çiftler arasında istenmeyen nedenlerle ortaya çıka huzursuzlukların giderilmesi için kullanılmaktadır. Harici olarak sevgililer, yeni tanışan kişiler arasında da muhabbetin düzgün, efendi bir şekilde seviyeli boyutlarda ilerlemesi için de kullanılmaktadır. İş ilişkilerinde, arkadaşlık ilişkilerinde sevgi ve saygının ağır basması için kullanılabilmektedir.

Muhabbet Büyüsü Günah mı?

Muhabbet büyüsü de diğer büyülerde olduğu gibi günah olan bir çalışmadır. Kuran-ı Kerim kitabımızın çeşitli ayetlerinde büyülerin var olduğu yazmaktadır. Ancak özellikle büyülerin yaptırılmaması, yapılmaması açıkça ifade edilmekte ve caiz olmadığı söylenmektedir. Fakat çeşitli platformlarda muhabbet büyüsünün evli insanların arasını düzeltecek kadar iyimser bir yaklaşım olmasından dolayı caiz olup olmadığı hala tartışılan konularda birisidir.

İnsan ilişkilerini düzenleyen bir büyü olduğu için eşler arasında yaşanan olumsuz diyaloglardan dolayı küskünlük, kırgınlık varsa bu konuları bastıran bir yapıyla tesir eder. Mesela; eşler arasında yaşanılan bir kötü hadisede eşler birbirine karşı küsmüşlerse, konuşmuyorlarsa veya aralarındaki tartışmadan kaynaklı birbirlerine uzun bir süre kırgın, kötü sözler kullanarak konuşuyorlarsa tüm bu problemleri ortadan kaldırmak için etkili bir büyü çalışması olduğunu dile getirebiliriz.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar birçok malzeme ile muhabbet büyüsü inşa edebilirler. Ancak en etkili muhabbet büyüsü karabiber kullanılarak elde edilen biri yöntemidir. Amaç ise genelde kişiyi kendine muhabbet olarak bağlama yöntemidir. Cuma ve cumartesi günlerinde yapılır. Yapılma süresi tam olarak iki gündür ve bu iki günün öğlen saatlerinde yapılması uygun görülmektedir. Kısa sürede tesir etmeye başlar.

Muhabbet büyüsünün türleri çok fazla olduğu için nasıl yapılacağına ancak yüzeysel bilgiler verebilmekteyiz. Buna göre eşler arasında huzurun yeniden oluşması için yapılabildiği gibi yeni ilişkiye başlamış sevgililerin veya sevgili olma yolunda ilerleyen insanların muhabbetlerinin samimi şekilde olması için yapılmaktadır.

Muhabbet Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Her büyünün bir belirtisi olmaktadır. Bu nedenle büyülerin belirtileri birbirinden farklılık göstermektedir. Muhabbet büyüsüne maruz kalmış bir kişinin kısa süreliğine büyünün tesirinden dolayı çok kısa bir sürede çabuk öfkelendiği görülebilir. Ancak bu durum geçicidir ve büyünün etki ettiği anlamına gelmektedir. Kişiler arasında ters tepme gibi görülebilecek bir diğer belirti de muhabbet büyüsünün aslında insanların huzur bulması için yapılıyor olsa da kısa süreli tartışmaların yaşanmasıdır. Ancak bu her iki belirti de kısa süre sonra yerini ılımlı bir havaya bırakacaktır.

En Etkili Muhabbet Büyüsünü Kim Yapar?

Medyumlardan destek alabilirsiniz. Ancak bizim muhabbet büyüsü çalışmamış bulunmamaktadır. Bunun yerine muhabbet vefki çalışmamız bulunuyor. Bu çalışma bir büyü değildir ve özel formüller ile yapılmaktadır. 7 günde hazır edilir ve ortalama olarak 15 veya 40 gün içinde tutması beklenir.

Comment (1) on "Eşler Arası Muhabbeti Çoğaltma Büyüsü"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir