Eşini Kendine Sadık Biri Haline Getiren Bağlama Büyüsü

Eşinin kendisine ömür boyu sadık bir insan olmasını sağlamak için büyü yöntemini deneyen kadınlar oldukça çoktur. Özellikle eşiniz çok çapkın biri ise ve süreli olarak sizi aldatıyor ise eşinizin size sadık biri olması için büyü yöntemini tercih edebilirsiniz. Büyüler belli aralıklarla kişiye uygulandığında kısa sürede kişi üzerinde etki eder ve sevdiğiniz adam tamamen size sadık biri haline dönüşecektir. Fakat unutmayın ki kişinin bu davranışı tamamen büyünün etkisi altında olduğu içindir. Eşini kendine sadık biri haline getiren bağlama büyüsü yapılması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Eğer büyüyü kendiniz yapmaya kalkarsanız büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Büyülerin yapımında üç harfliler de kullanıldığı için musallat olma durumları ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız.

Eşi Kendine Bağlama İçin Büyü

Eşinizi kendinize bağlamak için büyü yaptıracağınız zaman medyuma gittiğinizde medyum sizden eşinize ait bir eşya isteyecektir. Bu eşya üzerine gerekli tılsımlı sözcükler söylenir ve büyü tamamlanır. Bu eşyayı tekrar evinize bir yere saklamalısınız ve eşiniz hiçbir şekilde bu eşyayı bulmamalıdır. Eşinizin büyülü eşyası evin dışında bir yere çıkar ise büyünün etkileri geçecek ve zamanla eşiniz eski haline geri dönecektir. Eşini kendine sadık biri haline getiren bağlama büyüsü yapıldıktan sonra eşiniz bambaşka biri haline dönüşecek ve sizi olduğundan çok daha fazla sevecektir. Bu büyü kişinin basiretini bağlar ve kimse onunla olmak istemez. Bu sayede eşiniz evine bağlı ve karşı cinse karşı bir şey hissetmeyen biri haline dönüşecektir.

Büyünün Eş Üzerine Etki Etme Süresi

Büyülerin kişiler üzerinde belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde büyünün hiçbir şekilde etkisi kalmaz ve kişi de eski davranışlarına geri dönecektir. Eşini kendine sadık biri haline getiren bağlama büyüsü yapıldıktan sonra yeniletilmesi için büyünün tesir süresinin bitmesini beklememelisiniz. Büyünün tesir süresi geçmeden önce hemen büyüyü aynı medyuma giderek yeniletmelisiniz ki kişi büyünün tesiri altından çıkmasın ve size evine bağlı biri olarak kalsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir