En Tehlikeli Kara Büyü Öldüren Büyü

Kara büyüler büyü çeşitleri arasındaki en tehlikeli büyülerdir ve sonuçları da felakettir. Bu yüzden bu kara büyülerin yapılması tavsiye edilmez. Her medyumda bu kara büyüleri yapamaz. Kara büyülerin yapımında da oldukça farklı materyalle kullanılmaktadır. Bu materyaller genellikle ölü toprağı, bebek kanı gibi bulunması oldukça zor materyallerdir. Kara büyülerin yapımında genellikle üç harfliler kullanıldığı için üç harfliler büyüyü tamamlamak için mutlaka kan akıtmak isterler. Bu kanda büyüyü yaptıran kişiye ait olabilir ya da bir hayvanın kanı olacaktır. En tehlikeli kara büyü öldüren büyü için de mutlaka kanın akması gerekecektir.

Öldüren Büyü Nasıl Yapılır ve Etkileri Nelerdir

Öldüren büyü yapılırken büyü yapılacak olan kişiye ait bir saç teli kullanılır. Aynı zamanda bir mezardan da ölü toprağı alınması gerekmektedir. Bu iki materyal kullanılarak kişiye öldüren büyü yapılır ve kişinin kaderi ile oynanır. En tehlikeli kara büyü öldüren büyü yapıldıktan sonra kişi ruhsal olarak tamamen çökecektir ve kısa süre de kendini hasta bir halde bulacaktır. Kişinin vücut direnci anında düşecektir, en ufak hastalıkta bile kendini oldukça kötü hissedecektir. Bu büyü belli bir süre sonra kişiyi öldürmeye kadar gidecektir. Bu yüzden oldukça tehlikeli bir büyüdür ve yapılması kesinlikle tavsiye edilmez. Büyünün her çeşidi dinimizde yasaklanmıştır. Büyüler kötü niyetle insanların kaderini değiştirmek için yapıldığından dolayı bu büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünya da cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve sizlere büyü tarifi vermiyoruz. Bizde büyü yapmıyoruz.

Ak büyüler konusunda ise inşalar kara büyü çeşitleri nelerdir sorusuna cevap ararken genelde karşılaştıkları durumlar olarak ak büyüleri de merak etmektedir. Ancak ak büyüler adından da belli olacağı üzere aydınlık, iyi, hoş olan büyülerdir. Bunlar genelde; evlenmek için büyü, aşık etmek, sevdiğini kendine bağlamak gibi iyi niyetli büyülerdir.

Her ne koşulda olursa olsun büyülerin yapılması dinen günah olarak kabul görmektedir. Yaptıran kişileri büyük günahlar beklerken yapan kişilerin kendilerine göre açıklamaları ile gönüllerini ferahlatmaktadırlar. He ne koşulda olursa olsun büyü yapan kişiler inançları gereği sorun olmayacak gözüyle baksalar da olaya uzun süreli büyü yapan bir hocanın hala hayatına sorunsuz bir şekilde devam edebiliyor olması aslında inancın da kuvvetini gösterebilmektedir. Kara büyü çeşitleri nelerdir diye bir büyü yapan kişiler yönelteceğiniz sorular sizlere daha net cevaplar verebilir.

Kara büyü kategorisinden destek almak için işi gerçekten uzun yıllardır yapan kişilere anlatılarak yaptırılması kafidir. Ancak kendi başınıza bu gibi büyüleri yapmaya yeltenmeyin ağır hasarları bünyenizde ruhi olarak görebilirsiniz. Kara basanlara, cinlere ruhunuzu teslim edebilirsiniz. Tehlikesi büyük olduğundan dolayı mutlaka uzman kişilere yaptırılmalıdır.

Öldüren Büyü Nasıl Bozulur

Bu büyü yapılması en zor büyülerden biri olduğu için bozulması da oldukça zordur. Özellikle büyünün bozulması için üç harflilerden yardım alınması gerekecektir. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır. Bunun için de mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. En tehlikeli kara büyü öldüren büyü bozdurmak için medyuma gittiğinizde üç harflilerden yardım alarak büyü bozulur ve kişi yavaş yavaş eski sıhhatine geri kavuşacaktır. Fakat bu biraz zaman alacaktır kişi hemen eski haline geri dönmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir