En Tehlikeli Büyü

Büyüler insanların duygu ve düşüncelerini değiştirmenin bir yöntemidir. Büyü yapılan kişi artık tamamen büyünün etkisi altında hareket etmeye başlar. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla tesiriniz altına alabilirsiniz. Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana kullanılan bir yöntemdir. Her büyünün yapımında farklı materyaller kullanılır. Kullanılan bu materyaller büyünün gücünü ve etki süresini de değiştirmektedir. Bu yüzden en tehlikeli büyü kara büyülerdir. Kara büyüler kısa sürede kişiler üzerine etki eder ve yapımlarında genelde ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Bu yüzden bu tarz büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kişiler kendileri bu tarz güçlü büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde musallat olma ve büyünün olumsuz özelliklerini taşıma gibi olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Büyüler kişileri olumsuz yönde etkiler ve kısa sürede tesiri altına alarak hareket etmesine sebep olur. Bu yüzden büyüler oldukça tehlikelidir. Genelde insanlar sevdikleri kişiye kavuşabilmek için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Bu büyü yöntemleri kişilerin kendi iradesi dışında hareket etmesine sebep olur. Kişi artık iradesini kullanamadığı için üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü ne amaçla yapıldı ise kişi o yönde hareket etmeye başlayacaktır. Aşk büyüleri en tehlikeli büyü olup kara büyüler arasında yer alır ve yapımları da oldukça zordur. Genelde bu tarz büyüler muskaya yazılarak kişi üzerinde etki etmesi sağlanmaktadır.

Büyülerin Muskaya Yazılması

Büyüler muskaya yazılacağı zaman mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükler üç harflilerin yardımı ile yazılır ve bir muska şeklinde katlanır. Muska katlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Muska kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar kısa sürede büyünün etkisi altına girerek hareket edecektir. Bu yüzden muskanın  hiçbir şekil açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Bu şekilde en tehlikeli büyü etkisini çok daha iyi bir şekilde kişi üzerine gösterecektir. Muskaya büyü yazma yöntemi çok eski zamanlardan bu yana kullanılan bir büyü yöntemidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir