Defne Yaprağı Büyüsüyle Aşık Etme

Defne Yaprağı ile Aşık Etme Büyüsü

Daha önce birçok aşk büyüsüne değindiğimiz doğrudur. O kadar fazla aşk büyüsü yapılışı, uygulanışı vardır ki her birinin neredeyse amacı aynı ama yapılışları, tesiri ve etkisi farklılık gösterebilmektedir. Bu yazımızda sizlere defne yaprağı büyüsünden bahsederek defne yaprağı büyüsü ile aşık etme süreci hakkında bilgi vermek istiyoruz. Çok etkili bir aşık etme büyüsü olsa da çoğu kişi tarafından tercih edilmeme sebebi medyumların bu büyüyü biliyor olsa da insanların tercihlerine göre ilerledikleri için pek aktif olarak uygulanmayan biri olarak karşımıza çıktığı gözlemlenmektedir. İnsanlar ağırlıklı olarak Canbar aşk büyüsü, voodoo aşk büyüsü, aşk tılsımı büyüsü gibi süreçlere hakim olduklarından dolayı defne yaprağı büyüsü ile aşık etme nasıl olur gibi süreçlerden bihaber yaşamaktadırlar. Özellikle büyülere karşı araştırmacı olan insanların mutlaka defne yaprağı kullanılarak aşk büyüsü yapılmasından haberi vardır. Ancak ilk defa aşk büyüsü ile tanışacak olan kişiler neyle yapıldığını, hangi malzemelerin kullanıldığını pek bilmez. Tek bildiği şey ‘’ aşk büyüsü ‘’ olmaktadır. Şimdi dilerseniz defne yaprağı büyüsü ile aşık etme nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim.

Defne Yaprağı Büyüsü Nedir, Neler Yapılır?

Defne bir bitkidir ve yapraklarının güzel kokmasıyla tanınır. Çok eski tarihlerden beri bu yapraklar aynı zamanda büyü malzemesi olarak tercih edilmektedir. Defne yaprağı büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını yüzeysel bilgilerle yazımızın devamında bulabilirsiniz. Defne yaprağı kullanılarak büyü yapma süreci genelde hiç muhabbeti, samimiyeti olmayan kişilerin birbirlerine aşık edilmesinde etkili bir rol oynamaktadır. Bu sadece tanımayan insanlar için yapılacak anlamına gelmez. Eşler arasında, sevgililer arasında, nişanlılar arasında ya da arası bozulmuş aşıklar arasında yapılabilmektedir. Ancak daha çok birisi hiç tanımadığı birisine ilk görüşte aşık olmuşsa ve bu kişinin kendisine aşık olmasını istiyorsa işte o zaman defne yaprağı büyüsü etkisini çok güçlü bir şekilde gösterecektir.

Örneğin; gittiğiniz markette, gezdiğiniz AVM’de, pazarda, çarşıda veya bir misafirlikte kısacası günlük hayatta zaman geçirdiğiniz herhangi bir alanda bir kız gördünüz. Bu kızdan çok hoşlandınız ve gerçekten aşık olduğunuzu hissettiniz var sayalım. Kendi imkanlarınızla bir şeyler denediniz ve maalesef bırakın kızın aşık olmasını dikkatini bile çekememiş olabilirsiniz. Ne yapsam diye düşünürken birisi tarafından öneri, ya da araştırmalarınız sonucunda büyülerden yardım alabileceğinize karar verdiğiniz dönemde karşınıza defneyaprağı ile aşk büyüsü çıkacaktır.

Eşler arasında dargınlık, küskünlük veya ilk günlerdeki gibi bir heyecan kalmadığı zamanlarda da defneyaprağı büyüsü ile aşık etme süreçleri yaptırılabilmektedir. Kısacası bu büyü aşk duygularını tamamen pozitif olarak insanlara yaymaktadır.

Defneyaprağı Büyüsü Zararlı mı?

Sonuç olarak ele alındığı zaman birisinin duygu ve düşüncelerini yönetmek, elinize almak ve yönlendirmek üzere büyü yaptırdığınız için Allah katında bunun cezası çok büyüktür. Ak büyüler ve kara büyüler olmak üzere iki farklı büyü grubunun olduğunu hatırlatmak isteriz. Eşler arasında birbirlerine yapılan aşık etme süreçleri ak büyü olabilir ancak sizi daha önce varlığınızı bile fark etmeyen insanın kendi lehinize göre aşık ettirmeyi sağlamak kara büyüdür. Bu nedenle bazı riskleri ortaya çıkarabilmektedir. Ancak telaşa kapılmayın. Aşk tılsımı bir büyü değildir. Üstelik defneyaprağı büyüsünden de çok farklı olarak etki göstermektedir. Günah değildir ve sadece Allahtan dilemek adı altında vefk işlemleri ve dualar ile yapılmaktadır. Bu nedenle de büyü değildir. Büyüler insanların zorla fikirlerinin, düşüncelerinin değişmesini sağlar. Ancak aşk tılsımı medyum tarafından dua edilmesi ile oluşan bir çalışmadır.

Büyü Bozulur mu?

Büyüler mistik güçler kullanılarak insanların davranışlarını değiştirmenin farklı bir yoludur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi etkiniz altına alabilirsiniz, hatta kişinin hayatını olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilirsiniz. Bu yöntem genellikle kişiler tarafından aşk için çok sık tercih edilmektedir. Büyü yapımı oldukça zordur. Bu yüzden büyülerin yapımında kullanılan materyaller ne kadar farklı ve zor ise büyünün bozulması da o kadar zordur. Yani büyü bozulur mu denildiğinde evet bozulur fakat zor olacaktır. Büyülerin yapımı için de bozulması için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kesinlikle kişi kendi başına büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve kötü durumlarla karşılaşacaktır.

5 Replies to “Defne Yaprağı Büyüsüyle Aşık Etme

  1. merhabalar ben 7 yıllık evli bir bayanım. Evliliğimizin ilk 4 senesi çok güzeldi. Ancak 3 senedir evli olduğumuz bile belli değil. Kocam kendi aleminde, benimle ilgilenmiyor ama çocuklarımızla çok iyi ilgileniyor. 3 yıldır aynı evi paylaşmaktan başka bir muhabbetimiz yok. Bu durum beni yeterince sıktı ve artık motonotn iş ev hayatından sıkıldım. Valla son çare olarak ne yapabilrim diye internetten araştırma yaptım karşıma medyum Burak hocanın marifetleri çıktı. Birçok kişi öyle güzel şeyler yazmış ki hakkında bende şansımı denemek istedim. Geçtiğimiz nisan ayında aşk celbi yaptırdım kocamla evli olduğumuzu anladık. Şimdi her şey çok güzel gidiyor. İyiki Burak hocayı tanımışım, iyi ki araştırmacı olmuşum. benim durumumuda olan kadınlar varsa Burak hocayı aramalarını tavsiye ediyorum eğer numarası yoksa verebilirim.

      1. 0553 371 89 94 medyum Burak telefon numarası bu. Bende aşk celbi yaptıran birisiyim arkadaşın dediği gibi öneriyorum.

    1. geçen gün kulak misafiri olduğum bir konu arkadaş ortamında otururken bir arkadaşımız aşk celbi yaptırmış 2 haftada etkisini gördüm falan diyordu. Hatta baya şaşırmış hiç ümidi yokmuş normalde ama bize de tavsiye etti. Ama bizim aşk ile ilgili bir problemimiz olmadığı için yüzeysel dinlemiştik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir