Posted in: Büyüler

Çocuk Sahibi Olmak İçin Büyü

İnsanlar belli sorunlar ile sürekli olarak mücadele etmek durumunda olup, bu durum aslında sizlere fani dünyanın getirdiği problemlerdir. Bazı kişiler sorunları ile kendisin mücadele etmekte olup, bu sorunlara çözüm olarak kendi yöntemlerini kullanmaktadır. Fakat bu davranış sorunlarınızı çözümlemiyorsa maalesef ki başka yöntemlere başvurmaktadır. Bu durum da en çok araştırılan konulardan olan çocuk sahibi olmak için büyü de yer almakta olup, evli olan kişiler çocukları olmuyorsa ve her yolu denemişlerse büyü gibi yöntemlere başvurulmaktadır. Bu durum ise aslında oldukça günah olup, büyü yöntemi ile çocuk sahibi olmak da sağlıklı bir düşünce değildir. Bunun için bizim tavsiyemiz kesinlikle böyle yöntemlere başvurulmamasıdır.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Büyü Yapan Medyumlar

Bazı medyumlar çocuk sahibi olmak için büyü yapsa da bazıları yapmamaktadır. Aslında bunu yapmama nedenleri ise büyünün günah olmasından kaynaklanmaktadır. Öyle ki bu medyumlar sadece araştırdığınız büyüleri değil hiçbir büyüyü yapmamaktadır. Bizlerde büyü yapma, bozma gibi konularda destek vermemekte olup, çocuk sahibi olmak için dualar yöntemi ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bu emin olun ki büyü gibi saçma konulardan daha etkili olup, aynı zamanda sizi günahtan daha etkili olacaktır. Çocuk sahibi olmak için dualar ile sizlere yardımcı olurken bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Okunacak Dua

Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler için dualar bulunmakta olup, bunlar sabittir. Eğer ki bunun için özel bir dua istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekmekte olup, vefk, celb, tılsım gibi işlemlerden yararlanmanız gerekmektedir. Çocuk sahibi olmak için dualar ise;

  1. “İnne rabbeke hüve’I-hallâku’l-alîm.” = “Muhak­kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir.” (Hicr, 15/86) âyetini gecele­ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.
  2. Veya; “Fallâhu hüve’l-veliyyü ve hüve yuhyî” = “Muhak­kak ki Allah dosttur ve yaratandır.” (Şura, 42/9) âyetini, beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.
  3. Veya; “HüvaIIahü’l-hâliku’l-bâriü” = “O yaratandır ve yok­tan var edendir.” (Haşr, 59/24) âyetini 1054 kere tekrar eder.)
  4. Veya; tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya­kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa “Bismillâhirrahmânirrahîm” yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah’ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın­caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)

Yukarıda ki dualar dışında çocuk sahibi olmak için vefk, celb, tılsım için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz mümkün olurken, arayarak da ulaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için celb, tılsım, vefk gibi işlemlere yüzde 80 tutma ihtimali vermekte olup, bu işlemler kesinlikle büyü ile bağlantısı yoktur. Tamamen dualar ile yapılmakta olup, bu işlemleri sadece dini konuda oldukça bilgili kişiler yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir