Posted in: Büyü Bozma

Büyünün Tesirini Geçirmek İçin Yapılan Büyü

Büyüler tesir kuvvetlerine göre farklılık gösterirler. Bir büyünün tesirini kaybetmesi için bu büyüyü bozmak gerekir. Fakat bazı büyüler o kadar kuvvetlidir ki bozulması da çok zordur. Bu tarz büyüler için genellikle büyünün tesirini geçirmek için yapılan büyü yöntemi tercih edilir. Bir büyünün tesirini geçirmek için başka bir büyü yapıldığında kişi artık eski büyünün tesirini üzerinde hissetmeyecektir. Kısa bir süre sonra kendini bu büyü ile diğer büyülerden koruyacaktır. Yani bu büyü bir nevi kalkan etkisi gösterir ve  kişiyi tüm olumsuz enerjilere karşı koruyacaktır. Bu yüzden bu yöntem ile büyülerin tesiri kişi üzerinden kalkacaktır.

Büyü Tesirini Yitirsin Diye Büyü Nasıl Yapılır

Bir büyünün tesirini kaybetmesi için başka bir büyü yaptırmak istiyorsanız iyi bir medyuma gitmelisiniz. Medyum kişinin ismini kullanarak bir kağıt parçasına büyülü koruyucu sözcükleri yazar. Bu şekilde kağıt muska olarak katlanır ve kişi bu tılsımı sürekli olarak üzerinde taşımak zorundadır. Kişi muskayı üzerinde taşıdığı sürece diğer büyünün etkilerinden kurtulmuş olacaktır. Fakat bu muska bir şekilde çıkarılır ise diğer tüm olumsuz enerjileri kişi tekrar üzerine çekecektir ve eski kötü hayatına devam edecektir. Bu yüzden muskanın hiçbir şekilde kişinin üzerinden çıkmaması gerekmektedir. Büyünün tesirini geçirmek için yapılan büyü kuvvetli bir büyü olduğu için kişi kısa sürede tüm kötü enerjilerden korunacaktır.

Bu Büyü Ne Kadar Süre İle Kişi Üzerinde Etki Eder

Büyüyü büyü ile etkisiz hale getirmek çok fazla tercih edilen bir yöntem değildir. Fakat bir büyüyü bozmak çok zor ise bu yöntem kullanılabilir. Bu yöntem kişi üzerinde uzun süre kalıcı olmaz. Belli bir tesir süresi vardır. Bu yüzden de bu kalkan büyü bir muska halinde yazılır. Kişinin bu büyünün etkisini üzerinde taşıması için muskayı hep üzerinde taşımalıdır. Bu şekilde kişi diğer büyülerden korunmuş olacaktır. Fakat büyünün tesirini geçirmek için yapılan büyü tesiri kısa bir süre sonra geçecektir. Bu yüzden bu büyünün de tekrar aynı medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde tesiri daha uzun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir