Posted in: Büyüler

Buğday Taneleri Üzerine Yapılan Bereket Getirme Büyüsü

Büyüler geçmişten günümüze kadar gelmiş olan farklı amaçlar ile yapılan bir olaydır. Büyü genellikle kişilerin sevdikleri insana kavuşabilmek için tercih ettikleri bir yöntem olsa da evin bereketini arttırmak ve kısmet açmak gibi iyi niyetler ile de yapılabilmektedir. Dinimizde büyü yaptırmak ne niyet ile olursa olsun günahtır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini ne sebeple olursa olsun yapmayı tercih etmemelisiniz. Buğday taneleri üzerine yapılan bereket getirme büyüsü iyi niyetle yapılan bir ak büyüdür. Evin bereketini arttırmak için yapılan bu büyü belli bir süre ev içinde etkisini gösterecektir. Ak büyüler kara büyüler kadar kuvvetli ve tesiri uzun süren büyüler değildir. Bu yüzden bu büyülerin devamlılığının sağlanması için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığı ve evin bereketi korunmuş olunur.

Bereket Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü için bir medyuma gittiğiniz de medyum buğday taneleri üzerine bereket büyüsünü yapmaya başlayacaktır. Bu buğday taneleri bir kese içerisine konulur ve kişinin bu keseyi evinin mutfağında saklaması gerekmektedir. Büyü kişinin evinde durduğu sürece etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu yüzden bu büyünün mutfak dışına çıkmaması ve kesenin hiçbir şekilde açılmaması gerekmektedir. Buğday taneleri üzerine yapılan bereket getirme büyüsü ile kişinin kazancı az bile olsa mutfağa giren her yiyecek bereketli olacaktır ve daha uzun bir süre aileyi idare edecektir. Bu yüzden bu büyü evin daha bereketli olmasını sağlar.

Bereket Getirme Büyüsünün Yeniletilmesi ve Devamlılığının Sağlanması

Bereket getirme büyüsü kısa sürede etki eden bir ak büyüdür fakat etkileri de gene bu yönde kısa sürecektir. Ak büyülerin tesir süreleri çok uzun  olmadığı için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Buğday taneleri üzerine yapılan bereket getirme büyüsü yeniletildiği sürece etkisini göstermeye devam edecektir. Bu büyü sürekli olarak yeniletildiğinde evin bereketi de süreklilik kazanacaktır. Fakat büyüyü yeniletmek için kişiler tekrar bir medyuma gitmeli ve büyüyü kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi bir durumda kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir