Posted in: Boşanma Büyüsü

Boşanmak İstemeyen Kocadan Ayrılma Büyüsü

Evlenmek isteyen insanlar çoğu zaman aralarında oluşan sorunları aşmak için yoğun bir çaba göstermektedirler. Bunun yanı sıra aileler ile ilgili sorunları da aşarak bir şekilde evlenirler. Ancak hiç kimse bir gün ayrılmak için evlenmezler. Çoğu zaman şiddetli geçimsizlik, maddi sorunlar, aldatma vakaları, anlaşmazlıklar sonucunda bir şekilde ayrılma kararı alırlar. Genelde tek taraflı ayrılma kararı alınması eşlerden birisinin pek hoşuna gitmez ve ayrılmamak için diretir. Boşanmak istemeyen kocadan ayrılma büyüsü ise kocayı ayrılmaya ikna etmek için kullanılan havas ilmi çalışmalarındandır. Bu yazımızda kocayı boşanmaya ikna etme büyüsü adı altında nasıl yapılır, ne zaman etkisi görülür gibi detaylara yer vermek istiyoruz.

Boşanmak İstiyorum Kocam Kabul Etmiyor

Evli kadınların genel sorunlarından birisi de ayrılmak istediklerini dile getirdikleri zaman kocaları tarafından şiddete maruz kalmaları veya şiddet görmeseler bile ‘’ hayır boşanmayacağım ‘’ diyen bir kocanın olması kadının boşanma sürecini bir hayli zora sokmaktadır. Bu gibi sorunlara çözüm ise genelde ayırma veya boşanma büyüsü olarak bilinen yöntemlerle mümkün olabilmektedir. Büyünün tesiri sonucunda koca kendi rızası, kendi isteği ile ayrılmaya ikna edilmiş olur.

Ayrılma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok farklı yöntemler bulunmaktadır. Medyumdan medyuma yapılan süreçler farklılık gösterebilmektedir. Ancak hangi medyum hangi malzemeleri kullanarak nasıl yapılacağını hiç kimseye anlatmaz. Herkesin kendine göre bir çalışma sistemi vardır ve nasıl yapılacağına dair bilgiler internet sitelerinde oldukça kısıtlıdır. Ancak araştırmalarımız sonucunda bize de mantıklı gelen süreç ise şu şekilde olmaktadır.

Ayırma büyüsünde yedirilerek yapılan büyüler ön plana gelmektedir. Şeker ile yapılan boşandırma büyüsü ile koca kendi rızası ile ayrılmak isteyebilmektedir. 2 adet şekere ihtiyaç duyulur. Ancak bu şeker bildiğimiz toz şeker veya küp şeker değildir. Bayramlarda evimizde olan şekerlemeler ile yapılmaktadır. Medyum çeşitli işlemlerin ardından şeker üzerinde tılsımlı sözcükleri söyler ve dua ederek şekeri adeta büyüleyici bir hale getirir. Kadına teslim edilir ve bir şekilde bu şekeri ayrılmak istediğiniz kocanıza yedirin şeklinde demeçlerde bulunarak etkisini beklemeye başlanır. Araştırmalarımıza göre oldukça etkili olan bu büyü Afrika ülkelerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Daha çok fazla yöntemle yapılabiliyor olsa da bizim araştırdığımız, gözümüze çarpan sadece bu olmuştur. Malumunuz bizler büyü yapmadığımız için çeşitli kaynaklardan aldığımız bilgilerdir.

Kocamdan Ne Zaman Ayrılırım?

Sebebini bilmediğimiz şekilde bir ayrılık süreci içerisinde olabilirsiniz. Kısa sürede ayrılıkla sonuçlanacak bir çalışma isteniyor ise medyum çok iyi seçilmelidir. Ortalama 21 günde etkisini göstermesi beklenmektedir. Koca kendi rızası ve isteği ile ayrılmak isteyecek ve bu büyünün etkisinden çıkması beklenmez. Eğer büyü fark edilip bozdurulsa bile erkek yine de ayrılmaya kendisini alıştırmış olacak ve herhangi bir şekilde kişiyi rahatsız etmeyecektir.

Ayırma Vefki Çok Etkili

Kocanızdan, karınızdan, sevgilinizden veya nişanlınızdan ilişki türünüz ne olursa olsun ayırma Vefki diğer büyülere göre daha etkilidir. Büyü olmadığı için günah sayılabilen süreçler içerisinde olmazsınız. Etkisini 40 gün içinde gösterir ve bizim çalışma alanlarımızdan birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir