Posted in: Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsünün yapılmasındaki amaç karınızdan veya kocanızdan sorunsuz bir şekilde boşanmanız için medyumlar tarafından yapılmaktadır. Genelde bu büyü yöntemini seçen eşler ayrılma konusunda sıkıntı çektikleri için büyüleri tercih etmektedirler. Örneğin, kadın kocasından boşanmak istiyordur fakat koca boşanmak istemediğini belirtmesi üzerine kadın ilgili mahkemeye boşanma dilekçesini vermiş olsa bile koca istemediği için süreç uzayacaktır. Kadın aslında kocasını büyü ile boşanmaya rıza göstermesini büyü yöntemi ile istemektedir. Bu durum tam tersi olarak da düşünülebilir. Şimdi kısaca boşanma büyüsü nasıl yapılır, kimler tercih etmelidir gibi merak ettiklerinize cevap verelim.

Evlilik gerçek anlamda sadakat isteyen büyük sorumluluk isteyen bir süreçtir. Eğer bir evlilikte saygı, sevgi, huzur, mutluluk kalmamış ise bunların yerini şiddet, kötü söz, geçimsizlik gibi aşılamayan sorunlar yerini almış büyük ihtimalle evlilik yürütülemeyen bir süreç haline gelmiştir. Bu sorunları doğal yollarla aşamadıysanız bir de büyü yöntemi ile denemenizde fayda olabilir.

Boşanma Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Boşanma büyüsü ve boşandırma büyüsü olarak iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genelde eşlerden birisidir. Kadın ya erkek evliliklerini yürütemiyorlarsa ya da bizim bilmediğimiz farklı bir sebepten dolayı ayrılmak isteyen bir eş varsa karşı tarafı boşanmaya razı etmek için büyü yaptırabilmektedir. Boşandırma büyüsü ise evli insanların birbirlerinden ayrılmasını istemeleridir. Bu kişiler büyü ile evli insanları ayırmak isterlerse eğer bu kara büyü olarak yapılır. Eğer eşler arsında boşanma büyüsünü kendileri istelerse bu ak büyü olarak bilinmelidir. Dış etkenlerden kaynaklı boşandırma büyüsü genelde kişilerin yakın veya birinci derece akrabaları tarafından yaptırılabildiği gibi kadını seven başka bir erkek varsa veya erkeğe aşık olan başka bir kadın varsa kişileri boşandırıp kendisi ile aşk yaşaması veya evlenmesi için medyumlara büyü yaptırabilmektedir.

Şunu da belirtmek isteriz ki hiçbir evli insan ileride boşanmak için veya ayrılma süreçleri ile ilgilenmek için bir evlilik gerçekleştirmez. Ancak hayat şartları ya da aldatma vakaları gibi durumlardan dolayı evli çiftler ayrılmak zorunda kalabilir. Kimisi bir ay evli kalıyor, kimisi ise yıllar süren bir birliktelik ile evliliklerine son verebiliyorlar.  Boşanma büyüsü ise etkisini gösterdiği için kişiler kısa bir zaman içerisinde ayrılıklarını gerçekleştirebiliyorlar.

Boşanma Büyüsü Belirtileri Neler Olur?

Eğer eşlerden birisi boşanma büyüsü yaptırmış ise kendisi de bu büyünün tesiri altına girer. Eğer farklı birisi evli olan çiftlerin boşanması için büyü yaptırmış ise belirtileri aynı olur. Duygusallık anlamında hiçbir bağ kalmaz. Aşk, sevgi yerin nefret ve tiksinmeye bırakacaktır. Kadın kocasının her yaptığı hareketten nem kapacak, koca da aynı şekilde karısının yaptığı her hareketten nefret etme derecesine gelecektir. Evliliğin yürütülemediği son haddeye geldiğinde ise ikisi de ayrılma kararı alıp evliliklerini sonlandırmayı düşünerek gerekli işlemleri başlatacaktır.

Boşanma Büyüsünü Kimin Yaptırdığı Belli Olur mu?

Hiçbir şekilde büyüyü kimin yaptırdığını anlamak mümkün değildir.  Bazı büyü bakımı yapan medyumlar büyünün kimin yaptırdığına dair kısmi bilgiler vermektedirler. Medyumlar da açık bir şekilde kimin yaptırdığını göremeseler de ipuçları ile yola çıkarak esmer, sarışın, uzun boylu, kısa boyu, şişman veya zayıf birisinin yaptırdığını söyleyecek kadar bilgiler verirler.

Eşimden Boşanmak İçin Büyü Yaptırsam Eşime Bir Şey Olur mu?

Büyüler dinimizce yapılmaması gerektiği açıkça belli edilen süreçlerden birisidir. Gerçekte vardır lakin, yapılmaması veya yaptırılmaması gerekir. Medyum işini düzgün bir şekilde yaparsa zarar görmesi minimum seviyeye iner. Ancak yüksek oranda sorun yaşamak pek mümkün görülmez. Eğer ters tepme durumu söz konusu olursa ruhsal, fiziksel ve psikolojik sorunlar baş göstermeye başlar. Bu sadece tek bir eş için değil iki eşi de etkilemeye başlar. Bu nedenle boşanma büyüsü yerine ayırma vefki ile ilgilenmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir