Posted in: Bardak Büyüsü

Bir Bardak Suya Yapılan Büyü

Büyü yapılırken büyünün amacına göre farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bir bardak su kullanılarak yapılan büyüler genellikle kişinin özgür iradesini etkileyerek hareketlerini değiştirmek içindir. Kişi bu büyü ile artık normalden daha farklı hareketler sergilemeye başlayacaktır ve olmadığı biri gibi davranacaktır. Bir bardak suya yapılan büyü kuvvetli bir büyüdür ve genellikle aşk büyüsü olarak geçmektedir.  Bu büyü sayesinde istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Sevdiğinize bu büyü sayesinde kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Suya Yapılan Büyü İle Kişiyi Etki Altına Almak

Suya yapılan büyü kişiyi doğrudan etkilemektedir. Bu büyü için medyuma gittiğinizde medyum suya büyülü sözcükleri söyleyerek kişinin büyüden etkilenmesini sağlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girdiği andan itibaren artık medyum nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu büyü genellikle kişiyi kendine aşık etmek için kullanılmaktadır. Bir bardak suya yapılan büyü ile kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre davranmaya başlar ve kısa sürede istenilen kişiyi düşlemeye başlayacaktır. Bu büyü ile kişi artık sürekli olarak sizi düşüneceği için kısa sürede sizinle olmak isteyecek ve duygularını belirtecektir. Büyü etkisini gösterdiği sürece kişi büyünün tesiri altında olacağından dolayı size aşık olacaktır. Büyünün tesiri geçmeye başlar ise kişi zaman içerisinde kendi öz iradesi ile hareket etmeye başlayacağından kendi davranışlarını sergileyecektir ve hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden bu büyünün tesir etme süresi oldukça önemlidir. Kişinin üzerinde ne kadar uzun süre etkili olur ise kişi de sizi o kadar uzun süre yanında isteyecektir.

Suya Yapılan Büyünün Tesir Süresi

Bir bardak su kullanılarak yapılan bu kişinin davranışlarını etkileme büyüsü uzun süreli olarak kişide tesir etmez. Etkileri eğer büyü yeniletilmez ise kısa sürede kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka bu bir bardak suya yapılan büyü yeniletilmelidir. Büyü yeniletildiği sürece etkisi de devam edecektir ve kişi sürekli olarak büyünün etkisi altında kalacaktır. Bu büyü tesiri kuvvetli bir büyü değildir bu yüzden büyünün tesirini arttırmak için mutlaka belli aralıklar ile büyünün yeniletilmesi gerekecektir. Bu şekilde büyünün devamlılığı sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir