Posted in: Bağlama Vefki

Bağlama Vefki Nedir, Nasıl Yapılır, Riskleri Var mı?

Bağlama vefki nedir sorusuna en güzel cevabı vermek üzere sizlere bildiğimiz tüm süreçleri en ayrıntısına kadar bildirmek istiyoruz. Bağlama vefki çoğu kişinin bilgisine göre bağlama büyüsü olarak bilinir. Ancak büyü ile herhangi bir şekilde benzerliği yoktur. Büyüye göre yapılışından tutun, uygulanmasına, tutma sürecine, risklerine ve tesirine kadar farklılık gösteren bir uygulamadır. Bağlama büyüsü elde etmek için bir malzeme gerekir. Mesela; nohut ile bağlama büyüsü veya kaşık ile bağlama büyüsü bunlar bir örnektir. Ancak bağlama vefki yapılması için herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulmaz. Bağlama büyüsü ile bağlama vefki arsındaki fark tam olarak burada ortaya çıkar. Bağlama vefki dualama, esmalar okunması, vefk işlemi ve tılsımlı sözcüklerle elde edilen bir çalışmadır. Tamamen kişiye özel yani havas ilmi çalışmasıdır.

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki paragrafımızda bağlama vefki nedir sorusuna değindik ve büyü ile arasındaki farkın neler olduğuna değinmiş olduk. Bağlama vefki 7 günde hazır edilen bir süreçtir.  7 günün her günü farklı bir işlem yapılır. Burada yapılan işlem tamamen okunacak dualar ve belli zaman aralıklarında söylenecek tılsımlı sözcüklerdir.

Bağlama Vefki Riski Var mı?

Yapılan bu çalışma büyü olmadığı için herhangi bir riski yoktur. Kişide psikolojik sorun yaratmaz. Ruh halinde büyülerde olduğu gibi değişikliler meydana gelmez. Çalışma medyum tarafından yapılırsa hiçbir şekilde sorunla karşılaşmazsınız. Ancak biz buradan medyum tarafından yapılması gerektiğinden bahsediyor olsak da mutlaka alanında uzman olan yani vefk çalışmasında iyi olan bizi tercih etmenizi öneriyoruz. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi bir kayıp yaşayabilirsiniz.

Bağlama Vefki ile Neler Yapılır?

Kocanızı eve bağlayabilirsiniz. Eğer kocanızın dışarıdaki hayatında kötü alışkanlıkları varsa evine bağlı bir insan haline getirilmesi sağlanır. Dil bağlama vefki yapılarak hakkınızda olumsuz konuşan insanları susturmak için dil bağlama vefki yaptırabilirsiniz.  Karınızı kendinize bağlayabilir, kocanızı kendinize bir ömür boyu bağlayabilirsiniz. Kısacası bağlama vefki ile ikili ilişkilerde bir bağımlılık söz konusudur.

Comments (2) on "Bağlama Vefki Nedir, Nasıl Yapılır, Riskleri Var mı?"

  1. Arkadaşlar merhaba ben bağlama vefki yaptırmak istiyorum güvenilir bir medyum var mı bildiğiniz sağlam ve işinde iyi birisi malum internet piyasası dolandırıcı dolu.

    1. selim medyum Burak hocanın ismini duydun mu hiç? Eğer duyduysan ve önerilen birisi olarak gördüysen mutlaka kendisiyle iletişime geç. Baya profesyonel birisiymiş. 0 553 371 89 94 bu da medyum burak hocanın telefon numarası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir