Posted in: Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüleri birçok farklı çeşidi ile medyum aracılığı tarafından yapılan büyülerden birisidir. Farklı yöntemler sadece medyumlara özel olsa da birçok kişi kendi başına bilinçsizce bağlama büyüsü yapmak adına internet üzerinden tariflerine bakmakta ve bağlama büyüsünün nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Ancak bağlama büyüsü başta olmak üzere diğer tüm büyü, muska ve tılsımlar medyum hocalar tarafından yapılmalıdır.

Bağlama büyülerinin çeşitlerinden bahsetmeden önce insanları birbirine daha yoğun bir şekilde bağlarken aynı zamanda bazı kişiler için de soğutma olarak kullanılır. Yani evli bir insanı elde etmek isteyen herhangi birisi kocaya ya da kadına büyü yaptırarak onu kendisine bağlar. Bağlanan kişi eşinden soğuyarak uzaklaşmak isteyebilmektedir.

Bağlama Büyüleri Kaç Günde Yapılır?

Medyumdan, medyuma değişkenlik gösteren bir uygulamadır. Ortalama 7 günde hazırlanır. Büyü daha çok Vefk dualarından faydalanılarak elde edilebilmektedir.

Bağlama Büyüleri ile Kimler Bağlanır?

Sevgililer sıklıkla bu büyüyü tercih etmektedir. Ancak anne çocuğuna, baba oğluna, kardeş annesine, kardeş kardeşine, aşıklar aşkına, yaşlılar torunlarına derken aklınıza gelebilecek her türlü samimiyet ve muhabbet edilen insanlara uygulanabilmektedir.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım?

Kız arkadaşınızı ya da erkek arkadaşınızı kendinize bağlayarak aşkınızı, sevginizi daha da sıkı hale getirebilirsiniz. Bağlamanın etkisi ile kişinin gözü sizden başkasını görmez ve size bağlanır.

Bağlama Büyüsü ile Eşler Ayrılır mı?

Eğer evli bir insana aşıksanız öncelikle konuyu medyum ile görüşmenizde fayda vardır. Çünkü her medyum böyle bir konuyla ilgilenmek istemez. Çünkü bu bağlama büyüsünden daha çok kara büyüdür ve art niyet besler.

Örneğin; Evli ve çocuklarını olan bir adamı, kendinize aşık etmek için bağlama büyüsü yaptırdıysanız bu kişi çocuklarından uzak kalacak, eşinden uzak kalacak hatta evine dahi gitmek istemeyecektir. Süreç böyle olunca bağlama büyüsü ile evlilikler bitebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Etkisi Nasıl Olur?

İyi niyet edilerek yapılıyor ise herhangi bir sorun ya da psikolojik sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Ancak evli bir insanı ayırmak gibi kötü bir niyetle bu konuya yaklaşırsanız ters tepmesi durumunda çok ciddi psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. Buradaki ters tepme ise medyumun kalitesidir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler medyumlara ilk olarak ne zaman sonuç verir diye sorarlar. Ancak bu zannedildiği kadar kolay cevaplanacak bir soru değildir. Çünkü medyumlar Vefk ile dua oluştururlar ve bu duaların kişi için tılsım haline getirilmesi sağlanır. Bu süreç 7 gündür. Ancak 15 ve 40 gün arasında tutması beklenir. Eğer sonuç vermez ise farklı bir yöntemle bağlama büyüsü yeniden denenir.

Bağlama Büyüsü Yapan En İyi Medyum

Bağlama büyüsü yaptırmak için bir hocaya ya da medyuma ihtiyacınız varsa şua için doğru adrestesiniz. Sizlere referanslar göstererek ne kadar profesyonel bir şekilde süreci işlettiğimizi sizlere gösterecek kadar açık yürekliyiz. Özellikle bağlama büyüsü konusunda çok işler başardık ve devamlı olumlu sonuçlar aldık. Bu nedenle kendimize güveniyoruz ve sevdiğinizi kendinize bağlamak için bizi aramanızda fayda olacaktır.

Bağlama Büyüsü Bozulur mu?

Yapılması zor olsa da kolay bir şekilde bozulan büyülerden birisidir. Herhangi bir medyum aracılığı ile bağlama büyüsü bozdurma işlemini yaptırabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Uzun süredir medyumluk süreçlerimizde yüzlerce kişiye bağlama tılsımı yapmış bulunmaktayız. Bu nedenle büyü değil daha ağırlıklı olarak tılsım ve Vefk üzerine çalışmalar sağladık. Bizden yardım isteyen kişiler her defasında olumlu sonuçlar aldılar ve almaya da devam ediyorlar.

Bağlama Büyüsü Yaptıran Kişilerin Yorumu;

Babam evine çok bağlı bir adamdı. Annemle araları çok iyi olmasa da bizi her zaman her şeyin önünde tutar ve bize çok değer verirdi. Her istediğimizi alır bir dediğimizi ikiletmezdi. Öyle bize karşı bir kez bile sesini yükseltmesi yoktu. Ama son zamanlarda sanki babam gitmiş yerine bir başkası gelmiş gibiydi. Artık annemi bırakın bize karşı bile çok kötü davranmaya başlamıştı. O kadar sene bize bir fiske bile vurmamışken geçenlerde kardeşime bir tokat attı. Bende neden böyle bir şey olduğunu sormak için çektim babamı ve konuşmaya çalıştım ama adamın gözü dönmüş gibiydi. Meğerse annemi aldatıyormuş ve annemde bunu yakalamış. Uzun süredir aslında biliyormuş ama bizim için susmuş. Babamda bize söyleyecek diye korkmuş ve sinirlenmiş. Annemi hiç daha önce böyle görmemiştim. Eskiden olduğu gibi mutlu bir aile olalım istiyordum ama ne yaptıysam babamı o kadından vazgeçiremedim. Ben de son çare olarak medyuma gittim. Babam eskisi gibi evine bağlı bir erkek olsun o kadını da unutsun hatta nefret etsin istedim. Bunun için celb yaptırdım. Bu celb kısa zaman içerisinde etkilerini göstermeye başladı ve babam gerçekten o kadını bir daha ne gördü ne aradı. Artık anneme karşı da bize karşı da çok iyi. Hatta evden bile dışarıya çıkmak istemiyor. Gerçekten bu celb işe yaradı ve gene o eski günlerimize geri döndük.

Comment (1) on "Bağlama Büyüsü"

  1. Uzun zamandır sevdiğim bir erkek vardı. Sonunda onunla birlikte olmaya başladık ama o çok çapkın biriydi. Çevresinde hep güzel kızlar vardı. Ben de bu durumdan rahatsız olsam da onu kaybetmemek için hiçbir şekilde sevgilime bir şey demiyordum. Bir gün telefonunu açık utmuş ve bir mesaj geldi o sırada. Bir baktım bir kız buna ne zaman geliyorsun yazmış. Ben de hiç sesimi çıkartmadım. Erkek arkadaşım o gün evden toplantıya gidiyorum diye çıktı. Tabi ben gerçekleri biliyordum. Eve de çok geç bir saatte döndü. Ben de bu sırada ne yapsam ne etsem diye düşündüm durdum. Eğer ona her şeyi bildiğimi söylersem kesin benden ayrılır ve o kızla birlikte olmaya devam ederdi benim de başka bir çözüm bulmama gerekiyordu. Bende medyuma giderek bağlama celbi yaptırarak sevdiğim adamın sadece bana bağlı olmasını, benden bir başkasını gözünün görmemesini sağladım. Bu celbi yaptırdıktan bir hafta sonra erkek arkadaşım bütün kız arkadaşları ile iletişimi kesti. Artık hiçbir şekilde benim sözümden dışarıya çıkmıyor. Ben ne dersem onu yapıyor. Bu şekilde sevgilimin tamamen bana ait olmasını sağladım. İyi ki bu celb aklıma gelmişte yaptırmışım yoksa sevgilim gene beni aldatmaya devam edecekti. Ya ayrılmış olacaktık ya da ben bu duruma göz yummak zorunda kalacaktım. Ben de celp yaptırıp onu kendime bağlamaya karar verdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir