Bağlama Büyüsü ile Sevgilimi Kendime Bağlama

Aşk hayatı her zaman istenildiği gibi gitmez. Bazı zamanlarda sevgiliden kaynaklı yaşanan sorunlar nedeni ile ayrılma söz konusu olabilir. Bu gibi durumlar çiftlerden bir tarafın oldukça sarsılmasına neden olduğu gibi her yolu denese de maalesef ki geri dönüşü olmayabilir. Psikolojik olarak etkilenen kişiler aşk hayatların da giden terslik nedeni ile oldukça etkilenirken yapmayacakları şeyleri yapmak zorunda kalabilirler. Bunlardan birisi de büyü olup, büyüler geçmişten geleceğe doğru ilerleyen sihir konusu olarak gündemde yerini korumaktadır. Büyüler arasında birçok çeşitler yer almaktadır. Bunlardan biriside bağlama büyüleri olup, bağlama büyüleri sevgilimi kendime bağlama amacı ile yapıldığı gibi sevgililer arasında kullanıldığı gibi eşler arasında da kullanılmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgilimi kendime bağlama, eşimi kendime bağlama gibi seçenekler ile yapılmakta olan bağlama büyüleri, aslında bakıldığında yapılış çeşitlerine göre değişik şekillerde yapılmaktadır. Bağlama büyüleri aynı zaman da dil bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü gibi farklılıklarda da yapılmaktadır. Bağlama büyüleri çeşitlerine göre her ne kadar farklı şekillerde yapılmış olsa da yapılışları yani bağlama büyüleri tarifleri kesinlikle web sitelerinde verilmemektedir. Verilen tarifler var olsa da bunlar kesinlikle ya kendilerine has özgün tarifler değil başka büyülerin tarifleridir ya da yalan tariflerdir. Bunun için bağlama büyüleri ya da başka büyülerin tarifleri kulaktan dolma emin olmayan şekiller ile yapılması mümkün değildir.

Bağlama Büyüsü Etkisi

Bağlama büyüleri etkisi ise büyü yapıldıktan kısa süre sonun da etkisini gösteren bir durum olsa da yapılan büyü çeşittine göre de etkisi farklılık gösterebilir. Net bir şekilde bağlama büyüleri etkisini ne zaman görürüm diye merak ediyorsanız bunu gerçek olarak öğrenmek için büyüyü yapan kişilerden bilgi almanız gerekmektedir. Bizim ya da başka bir kişinin bu konuda net bir bilgi vermesi mümkün değildir. Büyüyü kime yaptırdıysanız bağlama büyüsünün etkisini o şekilde net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Bağlama büyüsü yapan medyumlar ve hocalar bulunduğu gibi her medyum ve her hoca büyü yapmaz. Bunun nedeni ise büyüler büyük günah olduğu gibi Allah bununla ilgili gerek Kuran-ı Kerim üzerinde gerekse farklı hadis-i şerifler üzerinde gerekli olan açıklamaları yapmıştır. Bunun için de bağlama büyüsü ya da farklı bir büyü yapmak oldukça günahtır. Bizler de büyü gibi hiçbir işlemi yapmadığımız gibi büyü bozma gibi işlemlere de ortak olmuyoruz. Biz büyü yerine bağlama vefki, bağlama celbi, bağlama tılsımı yapmaktayız. Bunlar tamamen dualar ile yapılmasından kaynaklı olarak kesinlikle günah değildir.

Bağlama vefki yapılışı ise dini alanda bilgisi güçlü olan kişiler tarafından yapılmakta olup, kesinlikle her medyum ya da hoca vefk, celb, tılsım gibi işlemleri yapamamaktadır. Bağlama vefki için bizlerden detaylı bilgi alabilir ve uygulatabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ise bizlere whatsapp yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zaman da arayarak da iletişim kurmanız bilgi almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir