Posted in: Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü nedir diye merak edenlere kısa da olsa bilgi vermek isteriz. Her insan aşık olabilir. Ancak karşılıksız bir aşk içerisinde olanlar, aradığı aşkı bulamayanlar ya da mevcut yaşadıkları aşkı daha da güçlendirmek isteyenler çözüm olarak aşk büyüsü ile yakından ilgilenmektedirler. Karşılıksız bir aşk içerisinde olan kişiler aşk büyüsü yaptırarak aşklarına karşılık bulabilirler. Aradığı aşkı bir türlü bulamayanlar daha sempatik bir hale gelirler. Etrafındaki hemcinslerinin dikkatlerini çekebilirler, daha şirin görünebilirler. Yaşanılan bir aşkta istenilmeyen durumların yaşanması ise yine aşk büyüsü ile çözümlenebilmektedir. Aşk büyüsü yaptırmak mantıklı mı sorusunu cevaplamak ise belki insanlık tarihinden beridir hala günümüze kadar güncel bir şekilde varlığını sürdürüyorsa mantıklı bir adım olarak görmemizde fayda vardır.

Aşk Büyüsüne Hangi Hallerde Başvurulmalıdır?

Evli eşler uzun yıllar evli kalabilmektedirler. Ancak yılların verdiği bazı durumlar ilk dönemdeki aşktan bir hayli uzak kalmak anlamına gelir. Yaşanılan sorunlar, sıkıntılar, problemler beraberinde geçimsizliği getirir. İlk evlenildiği gibi yeniden aşkı kazanmak ise genelde evli çiftler arasından kadınların medyumlarla iletişim kurmalarından ibaret olmaktadır. Yani buradan anlaşılacak durum yıpranmış ve yıllanmış evliliklerin ilk günkü gibi taze kalması sağlanabilmektedir.

Erkekler evlendikten sonra hayatlarının monoton olmasından şikayetçidirler. Aşk, sevgi, mutluluk belli bir zaman sonra kaybolan bir duygu olarak kocalarda ortaya çıkıyor. Bu durumda erkek aşkı, sevgiyi, mutluluğu, zevki ve keyfi dışarıda başka kadınlarda arayabiliyor. Evli olan kadınlar ise kocalarının dışarıda aradığı mutluluğu yeniden kendi hanesi içerisinde geri getirmek isterler. Tıpkı giden kocayı aşk büyüsü ile getirme gibi tarif edilen duygularda olduğu gibi düşünülebilir. Aşk büyüsü bu hallerde devreye girer ve tesirini, etkisini kısa sürede gösterir.

Aşk büyüleri çoğu zaman bağlama büyüsü ve geri getirme büyüsü olarak da anılır. Kimisi buna ak büyüsü derken, kimisi bağlama büyüsü olarak adlandırmaktadır. Aslında her ikisi de neredeyse aynı kapıya çıkar. Tabi burada önemli olan öykülerin medyum tarafından dinlenmesidir.

Aşk büyüsü sadece evli çiftler için geçerli değildir. Evli olmayan kişiler sevgililer, sözlüler, nişanlılar gibi hayat arkadaşları olarak seçilen kişiler arasında da aşk büyüsü tercihi olabilmektedir. Sevdiği, aşk yaşadığı kişiyle problemleri olan kişiler medyum ile görüşerek bu sorunların ortadan kalkmasını ve aşk büyüsüyle geri getirme ya da ara düzeltme işlemi için medyumdan çalışma talep edebilmektedirler.

Yani buradan anlaşılacağı üzere aşka dair ne varsa iyi niyetle birçok sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilmektesiniz.

Aşk Büyüsünü Kimler Tercih Ediyor?

Duygularından emin olan, gerçekten aşkı hisseden kişiler aşk büyüsü yaptırmaktadırlar. Gencinden, yaşlısına her yaş grubundan insan sevdiği kişi ile mutlu ve huzurlu anlar yaşamak isterler. Aşk problemleri çeken her kesimden insan bu büyüyü tercih edebilmektedir.

Paragrafımızın başında belirttiğimiz duygularından emin olan kişiler aşk büyüsü yaptırabilir cümlesini biraz açmak istersek eğer; malumunuz artık aşk hayat tecrübesini daha tatmamış kişiler tarafından oyun haline dönüştürülmüştür. Gerçekten aşık olmayan, aşık olduğunu zanneden kişiler ya da inat uğruna elde etmek isteyen kişiler bu büyüye başvurmamaları gerekir. Eğer gerçekten seviyorsanız ve mutlu olacağınızı düşünüyorsanız aşk büyüsü yaptıranlar kategorisinde olmanız gerekmektedir.

Aşk Büyüsü İçin Neler Gerekir?

Medyumla görüşmenizde medyum sizden hayat öykünüzü kısaca isteyecektir. Bu öykü kısa ve öz bir şekilde aşk ile ilgili olan adımlardan ibaret olmalıdır. Yani şu kadar süredir birlikteydik, şu sorunları yaşadık ve ayrıldık gibi cevaplar verilmesi yeterlidir. Daha sonrasında aşk büyüsü yapılacak olan kişinin annesinin adı, babasının adı, doğum tarihi yeterli olacaktır. Eğer bu bilgilere ulaşamam diyorsanız sevdiğiniz kişinin fotoğrafı yeterli olacaktır. Eğer bu da bulunması mümkün olmayan bir şey ise kişinin herhangi bir eşyası olabilir. Ayakkabısı, çantası, küpesi vs. Bunların hiç birisi mümkün değilse medyumla görüşmenizde size nasıl bir yol izleyeceğinizde bahsedecektir.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Sonuç Verir?

Şimdi bu konuyu açıklamak neredeyse en zor kısmıdır. Çünkü gerçek bir medyum bularak işinizi hallettirmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Genelde medyumlar 72 saatte etkili aşk büyüsü adı altında veya 1 haftada geri gelen sevgili gibi çeşitli yöntemlerle aşk büyüsü yaptıklarını iddia ederler. Ancak bu pek mümkün olmamaktadır. Kesin ve garantili sonuç için 15 ile 40 gün beklenmesi gerekmektedir. Bunu açık yürekle belirtmeliyiz ki 3 günde aşk büyüsü garantisi hiçbir şekilde tarafımızca verilmez.

En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir?

Aşk büyüsü çeşitli malzemelerle, medyumların kendine has yöntemleri ile çoğaltılabilmektedir. Ancak internet üzerinde araştıra yaptığınızda ‘’ şu büyü, bu büyü ‘’ gibi şeyler yersiz ve anlamsızdır. Araştırmalar genelde canbar aşk büyüsünün daha çok etkili olduğuna yönelik olmaktadır. Ancak bu da yanlış bilinenler arasındadır. Aşk büyüsü kişinin öyküsüne göre şekillenmektedir. Yani uzun yıllar önce bitmiş bir aşkı yeniden canlandırmak ile yeni bitmiş bir aşkı yeniden canlandırmak arasında çok ciddi bir fark vardır. Buradan dememiz o ki; en etkili aşk büyüsü tamamen medyum ile sizin aranızda geçen diyalog ve anlatılacak konuyla alakalıdır.

Aşk Büyüsünde Başarıyı Yakalamak

Aşk büyüsü ile yakından ilgileniyorsanız, sizleri medyum hocamızla iletişime davet ediyoruz. Hiçbir medyum %100 garantili sonuç vermez. Eğer böyle bir durum sezerseniz o medyumdan uzak durmanızda fayda olacaktır. Bizler %80 oranında aşk büyüsü garantisi veriyoruz. Eğer başarılı olamazsak ikinci defa deniyoruz. Büyülerin Kuran-ı Kerim üzerindeki yeri olmamasından dolayı bizler aşk büyüsü değil de aşk tılsımı yapıyoruz. Aşk Vefki yapıyoruz. Vefk denilen olay ise ilim sahibi, irfan sahibi medyum hocamız garantisinde güçlü bir dua entergrasyonudur. Buradan çıkacak sonuç ise; dualarla bu işi çözebilmekteyiz.

Eğer bizi tercih ederek bir aşk büyüsü içerisinde bulunmak istiyorsanız, en doğru seçimi yaptığınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aşk Celbi Nasıl Yapılır?

Kara aşk celbi birçok alanında uzman medyumlardan alınan bilgilere göre günah olmadığı söylenmektedir. Bunun sebebi ise kara aşk celbini herkesin yaptıramadığını sadece iyi niyetli kişilerin yaptırdıklarını söylemektedirler. Kara aşk celbi kesinlikle kötülük için kullanılamaz. Kullanılmak isteseler dahi herhangi bir etki göstermez. Kara aşk celbi kişilerin sevgilim benden soğumasın, eşim beni çok sevsin gibi düşünce içine giren aynı zamanda iyi niyetli kişilerin yaptırabileceği bir işlemdir. Kara aşk celbinin günah olmadığı gibi bir tehlikesinin de bulunmadığı bilinmektedir. Tehlikesi bulunmaması ile beraber bazı kişiler kendileri ve yakın çevreleri için kara aşk celbi yaptırmak isterler. Bu işlem için kesinlikle alanında uzman medyumlardan ve kara aşk celbi hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden yardım alınması gerekir. Bunun sebebi ise kara aşk celbi hakkında sadece alanında uzman medyumlar yeteri kadar bilgiye sahiptir. Yanlış dahi yapılsa bir tehlike bulundurmayan kara aşk büyüsü aynı zamanda da koruma özelliğine sahiptir. Sevgiliniz için yaptırmış olduğunuz kara aşk celbi sevgilinizi kötü niyetli kişilerden ve kötü niyetle yapılmış büyülerden korumaktadır. Geçtiğimiz günlerde kara aşk celbi yaptıran kişilerin oldukça memnun kaldıkları bilinmektedir.

Comments (3) on "Aşk Büyüsü"

  1. Aşk büyüsünü denemek istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Acaba büyü yaptırırsam zararlarını görür müyüm? Özellikle üç harflilerin musallat olmasındanok korkuyorum. Bu yüzden ne zamandır denemek istesemde büyü yöntemini denemedim. Bu yüzden biri bana yardımcı olabilir mi? Bu büyüyü daha önce denediniz mi?

  2. Bizm mahalelye bi çocuk tşınmıştı tabi çocuk çok yakşıklı uzunca boylu böyle bi içim su bizim mahallenn kızları da çocuğun etrafında dört dönüyolar ama çocuk kmseye pas vermiyor basketbol oynmaya çıkıyo herkes onu izliyo filan bende vuruldum çocuğa ama çok havalı kuul takılıyo diye hiç yanaşmadım beni istemez diye düşünüyodum sonra bi gün kızlarla ottryoruz kızlar bna gaz verdiler vermez olaydılar bende dayanamadım gtitm çocuğa seni seviyom dedim çocukta tabi beni redddrtti ama herksin için de küçümsedi bni dalga geçti bnde yıkıldım o an tabi bizim kızılar da intikam alalım öpek olsun seninn peşinde dediler dedim ne yapcz bizim kızlardan biri sevglsşne celb yaptırmış aşık olsın ona diye sana da yaptıralım dedi kein işe yarr çocuk sana aşık olur ded, bende inanmam normalde ama okadar sinir oldumki çocuğa dedm yapalım nolck sonra gittik bunların medyuma aşık etme celbi yaptırdık ben bekyrm ha bugün ha yarın işe yarıycak ditye aylar geçtgi ama tık yok meğer bu celb baya uzun süre sonraetki ediyomuş demediler ki bana hiç süresi şukadar diye bilseydm bu kadar belklycemi hiç yaptırmazdım hala bekliyrm işe yarayacak diye bizim kızın dediğine göre o da üç ay beklmş ama sonunda sevdğine kavşmş bnde beklyrm bakalkm inşişe yarra da bende kavışrım diye

  3. Ben büyü yöntemini denemek isitoyurm ama açıkçası korkuyorum bi zararı olur mu diy çnkü büyü üç hrfliler le yapılıyomuş bu varlıllar musallat olmasın sonra diye korkuyorum büyü yaptıranların yormlarını okudum ama orda da böyle büyü zararlı ile ilgili bişiy yaızlmamaış evet büyü işe yarıyomuş ama bilemyrm bnm sevdğm biri var ben ona kavşmak istiyrm o yüzden büyü yaptırmak istiyorum ona daha önce açıldım bir süü şey yaptım ama o bn hiç bi şekilde istemdi artık hatta engelledi her yerden ulaşamaıyorumda ona büyü yaptırdsm bi de gerçekten acaba beni sevecek mi o var onıda düşünüyorum boşu boşuna şimdi tehlikeli bişiy de yapmak istemyitorum yani büyü yapıp da kesin sonuç alabilecekmiyim belli değl bana i yardımcı olursanı sevnrm büyü fgerçekten işe yarıyom u biz zararı olur mu bide bana geçrekten çok iyi bi medyum lazm bu yaptığımı ailem öğrenitse çok kötü olur hiç bi şekilde kimsenini bubüyüyü yaptırdığımı öğrenmemesi lazm dolandırıcı olmayan gerçekten sağlam güvenlr bi medyuma ihtyacm var benm bana bide medyum öenrr misiniz medyuma da güvenmek lazm şimdi bir sürü para alacaklar yani işelmn kesin tutması lazım o kader para verceksem mutlaka değmeli sevidğimde bni sevmeli lütfen acil cvp atar msnnzn bana acil bi medyum önerr msnz çok zor durumdaym

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir