Posted in: Aşk Büyüleri

Aşk Büyüleri ve Etkileri

Genellikle insanlar sevdikleri adam ya da kadına kavuşabilmek için aşk büyülerini tercih etmektedirler. Bu büyüler kara büyülerdendir ve oldukça tehlikelidir. Aşk büyüleri yapıldıktan sonra kişilerin kaderleri ile oynanmış olunur. Büyü kişinin mantıklı düşünmesini engeller ve hislerini de değiştirmektedir. Bu yüzden büyü yapmak oldukça tehlikelidir. Genellikle medyumlar büyü yaparken üç harflileri kullandıkları için büyü sonrası üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vermeye başlayacaktır. Bu vesveseler sonucunda kişi size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Aşk büyüleri ve etkileri oldukça kuvvetlidir. Bu büyüler çok kuvvetli oldukları için olumsuz sonuçlarla da karşılaşmanız mümkündür. Bu yüzden mutlaka bu kara büyüler için iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız. Kişiler kendileri bu büyüleri yapmaya kalktıklarında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üstlerine çekebilirler.

Aşk Büyüleri Yapılış Şekilleri

Aşk büyülerinin hepsinin yapılışı farklıdır. Genel olarak farklı materyallerin kullanılmasından dolayı büyülerin etki süreleri de farklıdır. Aşk büyülerinde genellikle saç, düğümlü halat, domuz yağı gibi materyaller kullanılmaktadır. Aşk büyüleri kuvvetli büyüler oldukları için yapılışları da oldukça zordur. En kuvvetli aşk büyüsü domuz yağı kullanılarak ya da muskaya yazma yöntemi ile yapılan büyülerdir. Aşk büyüleri ve etkileri bu materyallere göre farklılık göstermektedir. Aşk büyüleri tesiri kuvvetli büyüler olsa da belli süreler ile kişi üzerinde etkileri görülmektedir.

Aşk Büyülerinin Süreleri

En kuvvetli ve uzun süre kişi üzerinde tesir eden aşk büyüsü bağlama büyüleridir. Bu büyüler diğer aşk büyülerine göre daha kuvvetli olduğu için daha uzun süreli olarak etkileri görülür. Aşk büyülerinin tesir süresi bittiğinde mutlaka yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı da sağlanacaktır. Özellikle kişinin büyünün tesiri altından çıkmaması için büyü etkisi bitmeden önce büyünün tekrarlatılması önemlidir. Aşk büyüleri ve etkileri birbirinden çok farklıdır. Kimi büyüler kişi üzerinde bir hafta etki ederken kimisi aylarca sürebilmektedir. Büyülerin etkisini arttırıp daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmesi için ek olarak kuvvetlendirici büyüler de yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsünün yanına bir aşk büyüsü daha yapıldığında büyünün tesir süresi de artmış olacaktır.

Comment (1) on "Aşk Büyüleri ve Etkileri"

  1. Ben hayatım da ilk defa işlem yaptırdım. Sağolsun hocam çok anlayışlı çok da düzgün. Beni
    dinledi ve işlem için başladı. Hocama aşk vekfi yaptırdım. Çok da iyi sonuç aldım sevdiğim
    kadın şükür benimle konuşmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir