Posted in: Aşk Büyüleri

Aşk Büyüleri Tehlikeli Midir?

Büyüler genellikle üç harfliler kullanılarak yapılan spritüal bir olaydır. Üç harfliler kullanıldığı içi bazı durumlarda kişilere musallat olma gibi olaylarla karşılaşılmıştır. Bu yüzden kişiler internetten okudukları bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Büyü için mutlaka iyi bir medyuma gitmeleri gerekmektedir. Sadece üç harflilerin musallat olması değil aynı zamanda yanlış bir şey yaptığınızda büyünün tüm olumsuz özelliklerini de üzerinize çekebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için medyuma gitmelisiniz. Aşk büyüleri tehlikeli midir denildiğinde bu şekilde medyuma giderek büyü yaptırdığınızda direk bir etki görmeyeceksinizdir. Fakat büyü insanların kaderlerini değiştirdiği için yasaklanmıştır ve büyü yapan kişi de yaptıran kişi de mutlaka cezalandırılacaktır. Bu yüzden büyü yapmanızı ve yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. Bizde sizlere büyü tarifi vermiyoruz ve büyü yapmıyoruz.

Aşk Büyüleri Çeşitleri ve Kişi Üzerindeki Etkileri

Pek çok farklı aşk büyüsü çeşidi vardır ve hepsinin yapılışı tesir süreleri birbirlerinden farklıdır. Kimi büyülerde muskaya yazma yöntemi kullanılırken kimisinde de değişik materyaller kullanarak kişinin büyüden etkilenmesi sağlanmaktadır. Aşk büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve bu büyüler kişi üzerine yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiyi etkisi altına alır. Genellikle bu aşk büyülerinin yapımında medyumlar üç harflileri kullandıkları için kişi kısa sürede üç harflilerin etkisi altına girerek onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklardır. Bu şekilde kişi kıs sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacak ve size açılacaktır. Aşk büyüleri tehlikeli midir denildiğinde düzgün bir şekilde yapıldığında bu büyüler kişiyi doğrudan etkilemeyecektir.

Aşk Büyülerinin Tesir Süreleri

Aşk büyüleri belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki etmektedirler. Bu yüzden bu büyülerin kişi üzerinde daha uzun süre boyunca etki etmesi için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Aşk büyüleri tehlikeli midir bu büyüler büyü yapılan kişinin kaderini değiştirir. Büyü yapılan kişi için tabi ki de tehlikelidir. Bu aşk büyüleri kişi üzerindeki etkisini belli bir süre sonra kaybettiğinde kişi eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka bu büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Yeniletildiği sürece büyü kişi üzerinde kalıcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir