Posted in: Aşk Celbi

Aşk Bağlama Harmura Celbi

Bağlama Celbi

Aradığı aşkı bulamayanlar, aşk ile ilgili çeşitli sorunlar yaşayanlar için medyumlar tarafından yapılan aşk bağlama harmura celbi oldukça etkili ve revaçta olan bir uygulamadır. Büyülerde ne kadar çok çeşit olduğunu saymakla bitiremediğimiz gibi aynı şekilde celb işlemlerinde de çeşitlilik oldukça fazladır. İnsanlar aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi tılsımlardan faydalandığı gibi harmura celbinden de faydalanabilir. Celb işleminin elde edilmesi için hazırlanma süresi ortalama 7 gündür. Yapılacak olan kişinin doğum tarihi gibi önemli bilgilere sahip olunması gerekir. Medyum ile görüşmenizde sizden doğum bilgilerini isteyebilir. Eğer kişinin doğum bilgilerinde bir yanlışlık varsa veya doğum tarihi gibi bilgilerin bilinmemesi durumunda kişinin vesikalık fotoğrafı üzerinden aşk celbi yapılabilmektedir.

Çalışma Kaç Günde Hazırlanır?

Aşk bağlama harmura celbi hazırlık süresinin 7 gün olduğundan bahsetmiştik. Bu çalışma sonrasında tutma olasılığı %80 oranında medyum tarafından size bildirilmektedir. Genelde 15 ile 40 gün arasında bunun başarıya ulaştığı söylenebilir.  Yapılan çalışmanın neden kesin yani %100 sonuç vermediği muhtemelen merak edilen konular arasındadır. Hoca aşk celbi yaptıktan sonra kişinin belli başlı bazı duaları okuması istenir. Aynı zamanda medyum sürekli olarak şu aralıklarda bu duanın okunması istenir. Hatırlatma olarak kişiye önerilir. Okuma günlerinin medyum tarafından size hatırlatılması aslında daha çok kişi ile çalışmasından kaynaklıdır. Okuma günlerinin önemi oldukça yüksektir. Eğer medyum size aşk celbi için okumanız gereken duaları okumazsanız gibi ihtimalleri düşünerek %80 ihtimal vermektedir. Aslında bir nevi medyum kendisini garanti altına almaktadır.

Aşk bağlama harmura celbi içerisindeki aşk ve bağlama kişinin gözünün sizden başkasını görmemesi, size aşık olması ve size bağlanması anlamına gelir. Size aşık olan ve sonrasında bağlanan kişi evliliğe kadar gidecek olan bir sevgiyi sizinle devam ettirmesi amaç edilir.

Havas ilminde yer almasından dolayı büyü ile celbin arasında hiçbir birlik beraberlik yoktur. Alakası ya da yakınlığı olmadığı için hayatınızı negatif yönde etkileyecek sorunlarla karşılaşmazsınız çünkü yapılacak olan çalışma büyü değildir. Ak harmura celbi yaparak birisine aşık olmak, birisini kendinize aşık etmek ya da çok ciddi bir ilişki düşünceniz varsa medyum olarak bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Aşk bağlama harmura celbi yaptırmak demek aşk, sevgi, muhabbet ve samimiyet kurulması anlamına gele bir tılsım çalışmasıdır. Tılsım çalışmasının elde edilirken Vefk dualarının gücünden faydalanılır. Eğer bu tılsım gümüş kaplama içerisine alınırsa hem daha iyi korunur hem de daha da güçlü bir tesir uygular.

Kimler Aşk Harmura Celbi Yaptırır?

Ak harmura celbi tılsımı kişinin sevgisini kazanmanızı sağlar. Yani örnekle açıklayacak olursak eğer; bir kişiye aşk tılsımı yaptırdığınız zaman o kişi size karşı aşk duyguları beslemeye başlar. Sizi sever ve sizden başkasını gözü görmez. Kişinin düşüncelerinin değişmesini büyü ya da farklı yöntemlerle değil sadece dua ile hayırlısı ne ise o şekilde ilerlemesi sağlanır. Genellikle eşler kendi aralarında güçlü bir bağ kurmak için bu tılsım veya celblerden faydalanırlar. Sözlüler, nişanlılar, sevgililer kısacası hayat içerisinde ciddi kararlar almak isteyenler faydalanabilmektedirler.

Medyumlar aşk tılsımı, aşk harmura celbi ya da bağlama celbi içerisinde hazırlık yaparken sizin için çok ciddi bir şekilde dua okuyacaktır. Sizden de okumanızı istediği dualar vardır. Ancak tek başınıza okuduğunuz tılsım ya da herhangi bir celb yaptırmadan kesin tesir beklenmesi doğru değildir. Sizler için bu önemli dualardan birisi olan aşk tılsımı duasını paylaşacağız. Ancak belirtilen saatlerde ve … sayısı kadar okunmasında fayda vardır.

Aşk Tılsımı Duası

“Allâhümme’ksim lenâ min haşyetike mâ yehûlu beynenâ ve beyne me’asîke ve min tâatike mâ tübelliğûnâ bihi cenneteke ve mine’l-yakîni mâ tühevvinü bihî aleynâ mesâibe’d-dünyâ. Allâhümme metti’nâ biesmâinâ ve ebsârinâ ve kuvvetin mâ ahyeytenâ vec’alhü’l-vârise minnâ. Vec’al se’renâ alâ men zâlemnâ. Vensurnâ alâ men âdâna velâ tec’al musîbetenâ fi dîninâ velâ tec’ali’d-dünyâ ekbere hemminâ velâ mebleğa ‘ilminâ velâ tusallit aleynâ men lâ yerhamhunâ”.

Comments (3) on "Aşk Bağlama Harmura Celbi"

  1. Merhaba arkadaşlar benim eşim evine hiç bağlı bir insan değil sürekli başkalarına yardım saygı sevgi bize ise tam tersi buna çözüm olarak büyü yaptırmak istemiyorum celb bildiğim kadarıyla büyü değil bu konuda yardım edebilcek güvenilir medyum tavsiyesi verebilecek olan var mı?

    1. internetten en güvenilir medyum diye arattığımda onlarca sayfaya baktım neredeyse hepsi medyum Burak hocayı tavsiye ediyor. 0 553 371 89 94 bu da telefon numrası.

      1. Bende daha önce medyum Burak hocaya gitmiştim gerçekten de faydasını gördüm. Siz onu aradığınızda ilk başta açmayabiliyor ama mutlaka sizlere geri dönüş yapıyor. Büyü gibi işlerle uğraşıyor sadece tılsım, dua ve celb yapıyor. Bende celb yaptırmıştım faydasını da gördüm sizde deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir