Posted in: Aşk Büyüleri

7 Günde Aşık Etme Büyüsü

Birisine karşı aşkı duyguları olan her kimsenin gerçekten sevgi dolu bakışları varsa eğer önündeki hiçbir engele takılmak istemez ve elde etmek istediği sevdiği için bir takım zorlukları aşmak istemesine açıkçası gerçek aşk denir. Bazı insanlar vardır tüm istedikleri dört dörtlük olur ve aşık olduğu kişi ile hiçbir engele takılmadan evlenir, yuvasını kurar ve çoluk çocuğa kavuşur. Bu gibi kişiler kendilerini oldukça şanslı hissetmelidirler. Ancak bazı kişiler vardır sevdiği kişiyi elde etmek için 40 takla atsa bile yine de başarılı olamaz. Gerek kişinin iş hayatı, maddi sorunları, ailevi problemleri, yaş sorunları gibi etkenlerden dolayı sevdiğini kendisine aşık etmekte zorlandığı gibi çeşitli engeller yüzünden de istediğini başarmayabilmektedir. 7 günde aşk büyüsü ise çoğu kişinin yüzünü güldüren önemli havas ilmi çalışmalarından birisidir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Hoşlandığınız, sevdiğiniz bir erkeği ya da bir bayanı kendinize aşık etmek için medyumlara yaptırabileceğiniz bir büyü çalışmasıdır. Çok fazla çeşidi vardır. Hangisinin daha etkili olduğunu ya da hangisinin sizin aşk öykünüze daha yatkın olduğunu anlamanız için medyumun konuşmasına göre, sizi bilgilendirmesine göre öğrenebilirsiniz. Aşk konusunda sabırsızım diyenlerdenseniz bu yazımızda sizlere 7 günde etkisini gösteren aşk büyüsü hakkında detaylar vermek istiyoruz.

7 Günde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Artık büyü yapan medyumların yanında olmanıza gerek bile kalmıyor. Uzaktan aşk büyüsü yapıldığı için medyumla telefonda konuşarak, WhatsApp ile mesajlaşarak medyumun size sorduğu soruları cevaplayarak da başka şehirde, farklı ülkede olsanız bile büyüyü yaptırabilirsiniz. Mesela; 7 güde aşık etme büyüsü dikkatinizi çekti ve yaptırmak istediğiniz zaman medyumla herhangi bir iletişim yolu ile bir irtibat kurun ve aşık etmek istediğiniz kişinin anne adını, doğum yılını gibi bilgileri, harici olarak sizin anne adınızı, doğum tarihini medyuma bildiriniz. Daha sonrasında aşk konusu hakkında bir bilgiyi medyum sizden isteyecektir. Ne zaman tanıştınız, muhabbetiniz oldu mu, karşı tarafla hiç diyaloğa girdiniz mi, kaç yıldan beridir görüyorsunuz gibi bilgileri büyü yapan medyuma aktarmanız durumunda medyum size çalışma hakkında gerekli bilgileri aktaracaktır.

7 günde aşık etme büyüsü toplamda medyumla anlaştıktan sonraki 7 günde hazırlanır. Her günün büyük bir önemi vardır. Her sabah gün doğmadan 20 dakika kadar önce medyum sizin için dualar okur. Gündüz saatlerinde büyü karışımlarını elde eder ve 5. Günde büyüyü tamamlar. 2 gün süreyle büyüyü mayalama işlemi olarak karanlık bir noktada bekletir. Bu süreçte hiç kimsenin yapılan bu çalışmaya dokunmaması, yanına yaklaşmaması çok önemlidir. Büyünün kesin tutması için medyum dahil olmak üzere siz ve büyüye maruz kalacak olan kişinin kısacası 3. Şahısların bu yapılan büyü hakkında bilgisi olmamalıdır. ‘’ Ben aşık etmek için büyü yaptırıyorum ‘’ şeklinde bir demeciniz büyünün tutmaması anlamın gelebilir. Bu nedenle gizli ilim içinde yapılmalıdır.

Araştırmalarımıza göre 7 günde aşık etme büyüsü hakkında nasıl yapılacağına dair bilgilere ulaşamadık. İnternet sitelerinde paylaşılmış olan tüm bilgiler eksik ve yanlış bilgiler olduğu için gizlilik çerçevesinde yapılan bir çalışma olduğunu görmekteyiz. Buna göre 7 günde aşık edecek kadar güçlü bir büyüyü bilen medyumlar bu sırlarını kimseyle paylaşmıyor.

Kesin Etkisini Görürmüyüz?

Hiçbir yapılan büyünün garantisi yoktur. Kişiden kişiye göre değişiklik gösteren bir süreçtir. A kişisinde hızlı bir şekilde tutarken, B kişisinde çok uzun bir sürede tutabilir. C kişisinde ise hiç tutmayabilir. Bu nedenle olur da size % 100 garantili büyü yapıyorum diyen olursa uzak durunuz.

Comments (3) on "7 Günde Aşık Etme Büyüsü"

  1. merhaba benim eski erkek arkadaşımın 1 haftaya düğünü var onu engellemem gerekiyor çünkü çok seviyorum ve bana dönmesini istiyorum gerçekten 7 günde aşık etme büyüsü diye bir şey var mı ama 7 günüm kaldı. Hocam lütfen yardım edin…

    1. 7 gün dolmak üzere naptınız merak ettim. Keşke medyum burak hocayı arasaydınız belki işinizi çözerdi. Ben yeni gördüm yoksa tavsiye ederdim.

  2. BENDE MERAK ETTİM ARKADAŞ YAZMAMIŞ BİR DAHA KEŞKE CEVAP VERSEYDİN SONUCUNA DAİR BİŞEYLER YAZSAYDIN SENİN DURUMUNDA OLAN O KADAR ÇOK KİŞİ VAR Kİ YARALARINA MERHEM OLURDUN.
    SERVET: MEDYUM BURAK HOCA DEMİŞSİNİZ NEYE GÖRE ÖNERDİNİZ TELEFON NUMARASI VARSA VEREBİLİRMİSİN NASIL ULAŞIRIM KENDİSİNE?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir